Register

2 × 4 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – بعد از حضور ۱۹ ساله در تقویم فرمول یک، مالزی قرار است با فرمول یک خداحافظی کند.

بیانیه ای که در تارنمای رسمی فرمول یک منتشر شد، اذعان داشت که پیست بین المللی سپانگ، تنها یک فصل دیگر در سرزمین سرعت باقی خواهد ماند. قرارداد پیست مالزی با فرمول یک تا سال آینده اعتبار دارد.

شان برچز، مدیر تبلیغاتی فرمول یک اذعان کرد:

همیشه خداحافظی با یکی از اعضای خانواده فرمول یک، بسیار سخت است. نزدیک به دو دهه هواداران فرمول یک مالزیایی ثابت کردند که یکی از پرشور و اشتیاق ترین هواداران فرمول یک هستند. می خواهم از پیست بین المللی سپانگ نیز برای حرفه ای گری و مهمان نوازی شان تشکر کنم. آن ها هنوز هم به موتوراسپورت، متعهد هستند.

همانطور که در گذشته اذعان کردم، برنامه های زیادی برای جهانی کردن فرمول یک داریم و می خواهیم هواداران این ورزش را بیش از پیش به فرمول یک نزدیک کنیم. می خواهیم بیشتر درباره این برنامه ها مذاکره و بحث کنیم. در تقویم ۲۰۱۸، ۲۱ گرندپری هیجان انگیز داریم و قرار است رقابت های فرانسه و آلمان نیز به تقویم اضافه شوند.

سپانگ تا سال ۲۰۲۱ با موتو جی پی قرارداد دارد. تقویم ۲۰۱۸ مانند سال ۲۰۱۶ بسیار شلوغ خواهد بود و گرندپری های آلمان و فرانسه نیز به این تقویم اضافه خواهند شد.

6 دیدگاه

 1. Mostafa

  5

  2

  حیفه پیست خیلی هیجان انگیزیه با پیچ هایی که میتونه راننده ها رو به چالش بکشه مث دو پیچ آخرش

  • Ashkan_Ariafar

   4

   1

   کاش مجارستان
   بحرین
   باکو
   هند
   حذف بشن
   و جاش هوکنهایمرینگ آلمان،پاریس فرانسه،لاس وگاس آمریکا و… بیاد تو تقویم
   کاش سپانگ بعد از یکی دو فصل برگرده

   • Ghost 44

    3

    0

    آقا اشکان گراندپری هند بعد از ۲۰۱۳ حذف شده. ??????

 2. میلاد

  4

  0

  حیف پیست زیبای سپانگ که با پیست قدیمی و شخمی تخیلی پل ریکارد جایگزین بشه چون برنی اکلستون صاحب پل ریکارده

 3. Amin mashhad

  1

  1

  اینجاست که آدم تاسف میخوره که چرا کشور ما با این همه پتانسیل والبته با این همه ادعای فراوان نمیتونه میزبان مسابقات فرمول ۱ بشه البته ایدئولوژی وقوانین محدودکننده ی کشورما درخصوص تبلیغات مشروبات الکلی وسیگار در ورزشگاه ها و همچنین قوانین شرکتهای ماهواره ای درخصوص حق پخش وتبلیغات تلویزیونی نبود زیرساخت های فیزیکی مثل ورزشگاه مناسب که موردتائید فدراسون جهانی باشه واز همه مهمتررررررررر نبود عزم و اراده ی مسئولان رده بالای ورزشی همگی از عواملی هستن که ما را درحسرت برگزاری مسابقات قرارداده

  • Mostafa

   3

   0

   اگه پول تو کشور ما صرف این کارا بشه پس بودجه اختلاس ها از کجا قراره تأمین شه؟؟؟