فرمول یک ایران – نیکولاس لطیفی راننده ی ایرانی-کانادایی رنو که به عنوان راننده ی تست این تیم فعالیت می کند می گوید امیدوار است تا بتواند به تیم فرمول یک رنو به عنوان راننده ی اصلی راه یابد.

لطیفی ۲۱ ساله امیدوار است که به زودی همکاریش با رنو را افزایش دهد.

من به تیم آمدم تا با ماشین فرمول یک در آخرهفته ها برانم و تجربه رقابت را در پشت صحنه به دست آورم باید سخت تلاش کنم و بخشی از این رقابت شوم.

هدف من فرمول یک است. این چیزی است که برایش تلاش می کنم و به دنبالش هستم. از این تجربه لذت می برم و امیدوارم بتوانم سال آینده بیشتر رقابت کنم و به یادگیری ادامه دهم.

بهترین توصیفی که می توانم از این فصل داشته باشم این بود که بسیار بسیار آموزنده بود. نقشه ی من همیشه ارتقا و یادگیری است. فصل سختی در جی پی ۲ داشتم واقعا فهمیدم که چقدر کار برای یک تازه وارد در چنین رقابتی سخت است. کوچک ترین جزئیات در جی پی ۲ مهم هستند.

نیکولاس در سال آینده برای تیم DAMS در جی پی ۲ خواهد راند.

3 دیدگاه

 1. Saeed

  13

  12

  امیدوارم ب فرمول یک راه پیدا کنه و پرچم کشورمون رو ب اهتزاز دراره

  • ehsan

   4

   16

   دوست عزیز ورزش جای سیاست و ملی گرایی نیست!!
   سپاس

   • Love & Lewis

    11

    0

    دوست عزیز،اتفاقا ورزش جای ملی گراییه.سیاست رو نمیدونم از کجا درآوردی!!!! تو همچین ورزش محبوبی،افتخارآفرینی ورزشکارها خیلی خیلی جنبه جهانی پیدا میکنه…برادر اگه f1 جای ملی گرایی نیست برو به پرز بگو چرا تو موناکو پرچم کشورشو دستش گرفته بود.لطفا حرفای……..نزنید (نمیدونم اسم همچین حرفایی رو چی بذارم)
    سپاس