موتوجی پی ایران – مارک مارکز پس از بازگشت از مصدومیت در آخر هفته گذشته در پرتغال، اذعان کرد که نمی داند چه زمانی در این فصل کاملاً آمادگی خود را برای رقابت قهرمانی پیدا خواهد کرد.

طی آخر هفته گذشته تیم رپسول هوندا تایید کرد که پس معاینات انجام شده توسط پزشکان، مارکز میتواند پس از دوری یکساله، در مسابقه سوم موتوجی پی 2021 شرکت داشته باشد. مارکز یک مسابقه چشمگیر را پشت سر گذاشت و توانست رده هفتم گرندپری پرتغال را ازآن خود کند.

موتورسوار اسپانیایی درباره آمادگی صددرصد خود برای رقابت قهرمانی گفت:

راستش را بخواهید نمی دانم، زیرا این موضوع به پیست های پیش رو بستگی دارد، اینکه پیست فیزیکی باشد یا نه. به عنوان مثال، هفت دور آخر مسابقه پرتغال حتی قادر به استفاده از آرنج برای لمس زمین نبودم.

واقعا استایل موتورسواری عجیبی داشتم و نمیتوانستم کاری بکنم. نکته مهم دیگر که ما قبل از این مسابقه با پزشکان صحبت کرده ایم این بوده که برای بازگشت به مسابقه، تمرینات در خانه کمتر باشد.

بنابراین از یک مسابقه به مسابقه دیگر سوار هیچ موتوری نخواهم شد، من حداکثر سه چهار روز و با وزنه سبک تمرین بدنسازی خواهم کرد.

تمرین نمی تواند هر روز و هر هفته باشد و به این معنی است که بازگشت به شرایط جسمی خوب زمان می برد. اما من باید توصیه های پزشکان را دنبال کنم زیرا آنها به من برای سوار شدن روی موتور موتوجی پی فرصت میدهند.

پس من فقط مسابقه به مسابقه سوار موتور میشوم و پس از بررسی خواهیم دید که وضعیت استخوان چگونه است و آیا می توانیم کمی بیشتر فشار بیاورم یا نه. بررسی بعدی پس از خرز خواهد بود.

12 دیدگاه

 1. Amir5

  5

  0

  امسال سال مارکز نیست

 2. محمد یاسین

  3

  1

  در حد قهرماني نخواهد بود حداقل تا فنلاند

 3. آرشا

  7

  0

  طفلک بعد از مسابقه پرتقال وبازگشت به گاراژ بعد ازاین که موردتشویق اعضای تیم وگاراژ قرار گرفت بغض گرفتش ومیخواست بزنه زیر گریه.
  خیلی سخته وقتی بدونی دراوج قدرت هستی اما نمیتونی کاری بکنی.😪لعنت به اون روز میرفت که یه شگفتی بزرگ رقم بزنه اما نمیدونس تقدیر چه خوابی براش دیده.

  • الهه انصاری

   2

   0

   وقتی تو حداکثر عملکرد خودت باشی و مدام رو مرز توانایی هات حرکت کنی گاهی از اون مرز عبور میکنی
   اتفاقی که برا مارکز افتاد
   جسور ترین موتور سوار پیست همیشه ریسکی ترین اوناس

 4. @sebvr

  3

  11

  گهی پشت به زین گهی زین به پشت !

  • ایرن

   5

   1

   گهی پشتِ زین و گهی زین به پشت!!!

 5. Mmd9024

  0

  0

  یک انتقاد نسبت به سایت داشتم واقعا چرا خبرا اینقدر دیر یا گاها قرار داده نمیشه الان خبر به این مهمی اومده که ردبول مهندس سابق مرسدسو استخدام کرده برای قسمت موتور و اینکه خودش احتمالا از 2025 بشه تولید کننده انجین ولی شما هیچ اشاره ای نکردین

 6. NavasaN

  3

  2

  خیلی ریسکه.با این تفاسیر اگه الکی هم زمین بخوره داغون میشه

 7. Mmd9024

  5

  0

  خیلی جالبه که هیچ انتقادی رو نمیپذیرین وکامنت منو تایید نکردید

 8. ایرن

  3

  1

  یه آسیب دیدگی میتونه دو قهرمانی سال رو از یه نفر بگیره.

  این موضوع نشون میده که شرایط دیگه چقدر میتونه روی افتخارات یه نفر تاثیر مثبت یا منفی بذاره و توی این مسابقات همه چیز فقط به خود فرد و مهارت اون فرد بستگی نداره.

  امیدوارم لااقل نیمه ی دوم فصل به آمادگی مطلوب برسه و از اون به بعد بتونه توی رده های یک تا سه رقابت کنه.

  • ᗩᕼᗰᗩᗞ ᖇᗴᏃᗩ_ғ1

   3

   0

   مارکز وقتی تو اوج بود تو یه کلاس دیگه داشت موتور سواری میکرد فاصله ای که در نصف مسابقه طی شد ایجاد میکرد نشون دهنده همین موضوع بود.