فرمول یک ایران – ریچ انرژی، اسپانسر اصلی تیم فرمول یک هاس در سال 2019 پس از به وجود آمدن مشکلات متعدد، قرارداد چند ساله خود با تیم هاس را پس از چند ماه لغو کرد. اما حالا مدیر این شرکت دوباره از ورود به فرمول یک گفته است.

مدیر ریچ انرژی، ویلیامز ستوری در شبکه های اجتماعی با انتشار پیامی از بازگشت این شرکت به فرمول یک خبر داده است.

7 دیدگاه

 1. مَمَّدو

  14

  0

  دیدم خبرها یخورده کسل کننده شده (البته پیش فصل همیشه اینطوریه و قطره چکونی خبر میرسه) گفتم یه داستان از مایکل شوماخر بگم سرگرم بشیم :
  یه روز قرار بود که خانواده شوماخر (مایکل، همسر و دو فرزند) که در سوئیس اقامت داشتن به فرودگاه برن. اما آماده شدن بچه ها خیلی طول کشید و وقتیکه بالاخره چمدون ها رو تو تاکسی گذاشتن، تنها چند دقیقه تا پرواز باقی مونده بود. راننده تاکسی تعریف میکنه که یهو دیدم مایکل شوماخر کبیر، یه صد دلاری از جیبش در آورد و گفت : اجازه میدی من پشت فرمون بشینم؟! منم از مسیح خواسته! با خودم گفتم: هی مرد، حاضرم خودم صد دلار بدم تا بغل دستش بشینم! بعد توضیح میده که ما چطور با نهایت سرعت طی مسیر کردیم و اینکه نمیتونست دست و پای شوماخر رو در حین تعویض دنده ها و کلاچ و گاز و ترمز گرفتن ها ببینه (بس که سریع بود). پیچها همه رو در حال لیز خوردن و کلا همیشه یا گاز تا ته بود یا ترمز!
  بنده خدا خیلی بهش خوش گذشته بود.

  • behrang 1350

   9

   0

   مایکل شوماخر و آیرتون سنا رانندگان کاملا متفاوتی هستند
   دیگه مثل این 2 نفر خیلی سخت میشه پیدا کرد
   امیدوارم مایکل سلامتی اش رو بدست بیاره

   • مَمَّدو

    7

    0

    مخلصم دکتر. آره آقا. یه هیجان خاصی تو اون رقابت ها بود که الآن احساس نمیکنم. شایدم خودم تکراری شدم. راستی راننده تاکسیه میگفت شوماخر از فضاهای بین ماشین ها چنان سبقت میگیرفت که تا یه لحظه قبلش من میگفتم محاله رَد بشیم!

   • محمد یاسین

    4

    4

    انشاالله واقعا مایکل شوماخر خیلی متفاوت بود دوستان فوتبالی ؛ احتمالا میزبانی جام ملت های 2027‌ به ایران میرسه چون قطر هم کناره گیری کرد فقط ایران و عربستان موندن

دیدگاه خود را بیان کنید