ژانر: مستند، ورزشی

تاریخ انتشار فصل سوم: اسفند 99

IMDb: امتیاز 8.6 از 10

محصولانگلستان ، ایالات متحده

زبان: انگلیسی

پخش کننده: نتفلیکس Netflix

حجم: 1 گیگابایت

ستارگان فصل سوم مستند فرمول یک

همه رانندگان، مدیران تیم ها و روزنامه نگاران پیشکسوت که مدتی است این ورزش را پوشش داده اند. دنیل ریکاردو (رنو)، مکس ورشتپن، پیر گسلی و کریستین هورنر مدیر تیم (ردبول)، سباستین فتل، چارلز لکلرک و متیا بینوتو، مدیر تیم (اسکودریا فراری)، گونتر استاینر مدیر تیم (هاس)، کیمی رایکونن (آلفا رومئو)، کارلوس ساینز لندو نوریس و زاک براون، مدیر تیم (مک لارن).

گفته می شود مرسدس و فراری نیز بخشی از فصل 3 خواهند بود و احتمالاً بیشتر از لوئیس همیلتون (با توجه به احتمال برابری با رکورد هفت قهرمانی جهان مایکل شوماخر) و سباستین فتل (با توجه به عدم تمدید قرارداد با اسکودریا فراری برای 2021) نیز خواهیم دید.

تهیه کننده: جیمز گای ریس، پل مارتین، سوفی تاد

خلاصه داستان مستند رانندگی برای بقا (بران تا بمانی)

برای سومین سال پیاپی فرمول یک در حال همکاری با نتفلیکس برای تولید یک مستند ده قسمتی از فصل 2020 فرمول یک بوده و این مستند که فصل سوم آن بوده شامل موارد اتفاق افتاده در داخل پیست و پشت صحنه خواهد بود و نگاه عمیقی به رانندگان، تیم ها و شخصیت های این ورزش خواهد داشت و شاید برای ما طرفداران فرمول یک که اوقات فراغت خود را در طول تعطیلات زمستان با تماشای خلاصه مسابقات 2020 می گذراندیم، بسیار هیجان انگیز باشد.

ساخت این سری مستند را هم می توان یک کار آمریکایی گونه از لیبرتی مدیا، مالک فرمول یک دانست اما انتشار این مستند می تواند هر چه بیشتر به علاقه مندان این ورزش اضافه کند. فراری و مرسدس از حضور در فصل اول این مستند خودداری کردند اما فصل دوم رانندگی برای بقاء شامل این دو تیم بالای جدول بود و در فصل سوم نیز گمانه زنی ها بدین صورت هست که شاهد این دو تیم نیز خواهیم بود.


دانلود فصل سوم مستند فرمول یک؛ رانندگی برای بقاء + زیرنویس فارسی

قسمت اول تا دهم کیفیت 1080 و 720 :

دانلود قسمت اول تا دهم فصل سوم + زیرنویس فارسی


دانلود فصل دوم مستند فرمول یک؛ بران تا بمانی

فرمول یک برای بقاء


دانلود فصل اول مستند فرمول یک؛ رانندگی برای بقاء

فرمول یک برای بقاء