موتوجی پی ایران – مدیر تیم دوکاتی و مدیربرنامه آندره دویزیوسو تایید کردند که فصل 2020 موتوجی پی، آخرین فصل همکاری این دو خواهد بود و موتورسوار ایتالیایی فعلا برای 2021 یک موتورسوار آزاد است.

دویزیوسو در فصل 2013 به دوکاتی پیوست و نقش حیاتی را برای برگرداندن این تیم به جمع تیم های برنده بازی کرد. او توانست بین سالهای 2016 تا 2020 سیزده برد را کسب کند و در سه فصل گذشته در رده دوم قهرمانی جهان قرار بگیرد.

دوکاتی می خواهد که از موتورسواران حقوق بالای خودش جدا شود و در شرایط بحران اقتصادی ناشی از کرونا، کمی از فشار مالی روی خودش را کم کند و دویزیوسو نیز از آن طرف مایل به کاهش حقوق نیست.

سیمونه باتیستلا، مدیر برنامه های این موتور سوار به همراه داویده تاردوزی مدیر دوکاتی امروز صبح در اتریش دیداری را داشتند که در آن، باتیستلا اذعان کرد که دویزیوسو نمی خواهد که با تیم برای 2021 ادامه دهد:

ما امروز با دوکاتی مکالمه کردیم و به آنها گفتیم که آندره نمی خواهد که برای سالهای بعد با این تیم ادامه دهد.

حال او می خواهد که روی قهرمانی جهان و مسابقات فصل جاری تمرکز کند و بگذارید بگویم که ما احساس نمی کنیم که این شرایط برای ادامه دادن در آینده مساعد باشد.

در عمل، هیچ صحبتی از مسائل مالی را تا به الان نداشتیم. هیچ صحبت و مذاکره ای برای 2021 نشد. البته که اگر او یک برنامه و پیشنهاد خوب دریافت کند، آندره می خواهد که به مسابقه دادن ادامه دهد.

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید