موتوجی پی ایران – به دنبال عمل جراحی دوم مارک مارکز در روز گذشته، او مسابقه ی موتوجی پی چک را از دست خواهد داد و استفان بردل جایگزین او خواهد شد.

چندی پیش قهرمان اسپانیایی تیم رپسول هوندا دچار تصادفی در مسابقه خرز شد. مارکز به بیمارستان منتقل شد و اندکی بعد تحت عمل جراحی قرار گرفت. طبق گفته پزشک معالج وی، مارکز برای مسابقه اندلوزیا 2020 آماده نبود اما حضور او در محل مسابقات از تصمیم وی برای شرکت در مسابقه خبر می‌داد. مارک مارکز پس از شرکت در یک تمرین کوتاه و حضور در تعیین خط، به دلیل مساعد نبودن شرایطش از مسابقه اندلوزیا انصراف داد.

مدافع عنوان قهرمانی، روز دوشنبه سیزدهم مرداد، عمل جراحی دوم خود را برای جایگزینی صفحه پلاتینی بازوی خود انجام داد.  صفحه پلاتینی نخستی که برای او استفاده شده بود به علت اضافه شدن نیرو زیاد به آن دچار مشکل شده بود.

استفان بردل

استفان بردل

استفان بردل جایگزین مارک مارکز در چک

با توجه به عمل جراحی دوم مارک مارکز، او قادر به شرکت در مسابقه ی موتوجی پی چک نخواهد بود و موتورسوار تست رپسول هوندا جای او را در تیم خواهد گرفت. بردل گفت:

اول از همه آرزو می کنم که مارک سریع تر بهبود یابد، کاری که او در مسابقه خرز انجام داد باورنکردنی بود و او نشان داد که روح واقعی یک قهرمان در اوست.

من مشتاقانه منتظر سوار شدن دوباره روی هوندا RC213V هستم، با توجه به همه گیری ویروس کرونا ما نتوانسته ایم مانند گذشته تست انجام دهیم، بنابراین وفق پیدا کردن با موتور موتوجی پی کمی زمان نیاز خواهد داشت اما من چند بار سوار موتور سوپربایک شده ام بنابراین می دانم که تناسب اندامم در وضعیت خوبی است.

فابیو کوارتارارو هر دو مسابقه ابتدایی را در مقام اول به پایان رسانده است. این در حالی می‌باشد که مارک مارکز به دلیل شکستگی استخوان بازو قادر به مسابقه نبود.

7 دیدگاه

  • Mahmood.gh

   1

   0

   اشتباه خودش بود
   نباید ب دستش فشار میاورد نباید تو تمرین شرکت میکرد ک ب دستش فشار بیاد
   ب امید اینکه دیگه این اشتباه نکنه
   چون واقعا حیفه و حضورش مسابقات جذاب میکنه

 1. get f... up SEB

  0

  1

  امیدوارم هرچه زودتر برگرده و باور کنید تا زمانی که روی کاغذ قهرمانی در دسترس مارکز باشه و برگرده یه ترسی به جون همه میفته و ممکنه که قهرمانی رو پس بگیره

 2. GODFATHER

  1

  0

  به شخصه دوست دارم مارکز باشه تا بعد از قهرمانی هرکس نه فقط فابیو بعد دوستان بهانه نگیرن و نخوان اعتبار بقیه رو پایین بیارن

 3. Ahmadreza

  2

  0

  اصلا چیز درستی نیست که بگن اگه مارکز این اتفاق واسش نمی افتاد فابیو خواب قهرمانی رو نمیدید
  اگه اینجوری باشه پس ۲۰۱۰ که روسی اسیب دید و لورنزو قهرمان شد
  یا ۲۰۱۳ که هم لورنزو و پدروسا ترقوه شون شکست و مارکز قهرمان شد
  پس اوناهم شایسته قهرمانی نبودن؟؟
  نه اونا تلاش کردن و تامام..

 4. Mrzih93

  0

  0

  مارکزجان
  دنیادیگه مث تونداره
  نداره نمیتونه بیاره
  فک نمیکردم ی روزی ازدستم دربره که چن ماه ندیدم مارکزازخط پایان ردشه

دیدگاه خود را بیان کنید