فرمول یک ایران – پس از اینکه سرجیو پرز راننده مکزیکی تیم فرمول یک ریسینگ پوینت به ویروس کرونا مبتلا شد، این تیم تصمیم گرفت که نیکو هالکنبرگ را جایگزین وی برای دو گرندپری بریتانیا کند.

تایید نهایی جایگزین شدن وی پس از اعلام نتیجه تست ویروس کرونا انجام خواهد شد اما این راننده در حال حاضر به پیست آمده است. با در نظر گرفتن این موضوع و فرآیند هایی که برای جایگزینی او باید طی شود، هالکنبرگ ممکن است تمرین اول فرمول یک بریتانیا را از دست بدهد.

پس از مثبت اعلام شدن تست کووید-19 سرجیو پرز، این راننده مکزیکی مسابقه فرمول یک بریتانیا را از دست داد و در قرنطینه خانگی به سر می برد. تیم ریسینگ پوینت نیز که حال یک راننده کم دارد باید از گزینه های موجود یک راننده را برای خودروی قدرتمندش که احتمال کسب سکو در این دو مسابقه فرمول یک بریتانیا را دارد، انتخاب کند.

9 دیدگاه

 1. Hassan Mohebbi

  5

  1

  چه خبر خوبی واسه طرفدارای هالک👌👏👏👏
  باید خودش رو نشون بده. من معتقدم اگه نتونه تو این دو مسابقه جلو لنس قرار بگیره دیگه واسه همیشه تموم میشه و فرصت دیگه‌ای پیدا نمیکنه.
  امیدوارم تو این دو مسابقه یه سکو بگیره. خیلی خوب میشه واسش.
  من که خیلی چیز خاصی ازش ندیدم. اون دوستانی که معتقدند خیلی سریعه پس باید یه عملکرد فوق‌العاد با ماشسن فصل قبل مرسدس از خودش نشون بده. حداقل تو تعیین خط باید پی۴ بگیره.

  • Hassan Mohebbi

   2

   0

   سلام سید جان یه درخواست داشتم اگر امکانش هست انجام بدید.
   این‌که جداول تعیین خط و مسابقات فرمول دو که تا حالا انجام شده رو تو یه پست منتشر کنید. چون میخوام ببینم میک شوماخر در مقایسه با شوارتزمن چه عملکردی داشته. چون این تنها روشیه که میشه عملکردش رو مقایسه کرد. چون یه همتیمی قهرمان فرمول سه داره و یه راننده فوق‌العاده‌ایه.
   به نظرم ماشین این فصل پرما هم بهتر از فصل قبل شده.

   • سید علی حسینی

    5

    0

    سلام، ببین فشردگی تقویم فرمول یک و موتوجی پی واقعا کار رو سخت کرده، مخصوصا الان که این هفته فرمول ای داریم…ولی میک شوماخر بدبختیش اینه که توی تیم پریما هستش و اون تیم عین تیم فراری مشکلات عجیب و غریب میاد، مثلا میک توی رده سوم بود و سکو می گرفت که چند دور مونده بود مسابقه تموم بشه کپسول ضدحریق داخل ماشینش منفجر میشه و مجبور به کناره گیری میشه، از این داستان ها زیاد داره ولی پیشرفتش واقعا قابل لمسه…

   • Hassan Mohebbi

    2

    0

    اره متوجهم، خیلی فشرده‌ست تقویم مسابقات. بازم دمتون گرم.
    #گرنده_فرمول_یک_ایران

   • Mahmood.gh

    0

    0

    نیکو تو ریس دوم خیلی بهتره از نیکو تو ریس اوله شک نکن

 2. NavasaN

  1

  0

  چقدر کم شانسه چکو.تا ماشین ریسینگ پوینت رقابتی شد دوتا گرندپری که با کمشانسی نرفت رو سکو.بعدشم داستان سب مطرح شد و الانم کرونا!

دیدگاه خود را بیان کنید