فرمول یک ایران – پیش از مسابقه فرمول یک اتریش، رانندگان فرمول یک برای نشان دادن اتحاد و همبستگی خودشان برای مخالفت و ایستادگی در برابر بی عدالتی در دنیا زانو خواهند زد.

لندو نوریس راننده تیم فرمول یک مکلارن تایید کرد که رفتار مشابه با چنین حرکتی برای انجام دادن بین رانندگان در حال بحث است و قرار است که پیش از گرندپری اتریش انجام شود:

برخی از رانندگان در مورد زانو زدن صحبت کرده اند. اگر قرار باشد که این کار را انجام دهیم، همه باید باهم این کار را انجام دهیم. در روز جمعه، در انجمن رانندگان و جلسه توجیهی که برگزار می شود این مسئله مطرح خواهد شد.

ما هر کاری که بتوانیم انجام می دهیم تا نشان دهیم که ما به همه افراد دنیا اهمیت می دهیم و احترام می گذاریم. وقتیکه زمان موعود برسد، ما کار درست را انجام خواهیم داد.

لندو نوریس و کارلوس ساینز - مک لارن 2019

لندو نوریس و کارلوس ساینز – مک لارن

حمایت مکلارن از زانو زدن رانندگان فرمول یک

مدیر تیم مکلارن، آندرس سیدل نیز اعلام کرده است در صورتی که رانندگانش تصمیم به زانو زدن بگیرند از آنها حمایت خواهد کرد:

ما تمامی اقداماتی که در حال حاضر در حال انجام شدن می باشد را حمایت می کنیم. ما این مسئله را کاملا به رانندگانمان که در حال اندیشیدن به چگونگی به کار گرفتن ابتکار عمل های مختلف که در حال بحث هستند واگذار می کنیم.

نژادپرستی و تبعیض مطمئنا چیزهایی هستند که هیچ جایگاهی در مک‌لارن ندارند. فرهنگی که ما اینجا در تیم خودمان داریم مطمئنا براساس فرهنگ ارزش قائل شدن برای هر کدام از اعضای تیم یا برای سهم(میزان وظیفه) اعضای تک تک تیم می باشد و ما می خواهیم که برای هر کدام از اعضای تیم فرصت های برابری را ایجاد کنیم.

ما همچنین برای حمایت از اقلیت ها یا گروه هایی که در سازمان ما حضور کمتری دارند، ابتکار عمل های مختلف زیادی را در پیش گرفته ایم تا تنها بتوانند فرصت های بهتری را بدست آورند و این شانس را پیدا کنند که به تیم ما بپیوندند.

ما در حال بررسی چگونگی استخدام افراد و چگونگی ارتقای افراد در داخل سازمان خودمان هستیم. اصلا برایمان مهم نیست که چه کسی چه اعتقادی را دارد، چه رنگ پوستی دارد، چه نوع سبک زندگی، چه جنسیتی و… دارد. ما از تمام ابتکار عمل هایی که فرمول یک بخواهد در حال حاضر استفاده کند، استقبال می کنیم.

4 دیدگاه

  1. شاهین

    7

    0

    به نظر من کار اشتباهی هستش که همه رو مجبور کنن یه کاری رو به زور انجام بدن. شاید یکی از راننده ها دوست نداشته باشه این کار رو حالا بنا بر هر دلیلی که خودش داره انجام بده. ولی وقتی میگن باید انجام بشه اون شخص نمیتونه مخالفت کنه و علیرغم میلش باید انجام بده

دیدگاه خود را بیان کنید