فرمول یک ایران – بر کسی پوشیده نیست که وضعیت اقتصادی فرمول یک به عوامل خارجی زیادی وابسته است و از وقتیکه سباستین فتل اعلام خروج کرده است، سهام فرمول یک 4.5 درصد در بازار بورس نزدک سقوط کرده و این شرکت یک زیان 300 میلیون دلاری را در چند ساعت گذشته به خودش دیده است و حتی با تایید ورود کارلوس ساینز به تیم فراری که موجی نسبتا مثبت در این بازار تزریق شد اما همچنان زیان خروج فتل از فراری جبران نشده است.

4 دیدگاه

 1. Hassan Mohebbi

  6

  2

  خب الان بهترین موقع‌ست برای خرید سهام فرمول یک. اونایی که خارج از کشورن یا دوستان و اشنایانشون اونجا هستند بهش توصیه کنید که برن سهام فرمول یک رو بخرن.
  به این دلایل:
  ۱. به احتمال زیاد این یه حباب باشه.
  ۲. انتظارات از اینده باعث افزایش تقاضا و درنتیجه افزایش ارزش سهام و حتی نرخ سود سهام میشه.
  ۳. مالکان و مدیران فرمول یک قطعا به فکر چاره‌ای برای بالا بردن ارزش سهامشون هستند. به همین دلیله که لیبرتیا گفته حاضر بخشی از دستمزد الونسو رو بپردازه چون وجود الونسو باعث باز گشت سرمایه میشه.
  ۴. برگزاری خود فرمول یک در تیر و اگر رقابت سه تیم برتر هم تنگاتنگ باشه یکی دلیل برای بالا رفتن ارزش سهام فرمول یک میشه.
  من که نه پولی دارم نه دسترسی به خارج ولی اونایی که میتونن اقدام کنند. درسته حسم اشتباه میگه ولی علم و عقلم خیلی کم اشتباه گفته.

 2. JJ_Formula1

  9

  0

  لیبرتی مدیا برای بازگرداندن ارزش خود حاضر یه بخشی از دستمزد آلونسو رو بده
  امکان نداره بذاره فتل یک فصل بیرون بمونه … امکان نداره! حتی اگه خودش هزینه های دستمزدش رو به یک تیم بده و امکان داره کلی امتیاز به تیمی که با فتل قرارداد ببنده بده …
  کلا بحث تجاری مهم ترین بخش ورزش شده

دیدگاه خود را بیان کنید