فرمول یک ایران – همانطور که پیشتر نیز اعلام کرده بودیم، گروه تولید محتوای موتوراسپورت ایران برای تعطیلات ابتدای فصل 2020 فرمول یک به دلیل ویروس کرونا، برنامه‌های زیادی را برای شما عزیزان تدارک دیده است که یکی از این موارد، اپیزودهایی از پادکست ویژه ما با عنوان “زندگینامه جنسن باتن” خواهد بود که با تعداد اپیزودهای محدود، در طول دو الی سه ماه آینده منتشر خواهد شد.

این سری از پادکست‌ها که می‌توان آن را کتاب صوتی نیز نامید، به بیوگرافی و حاشیه‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای قهرمان فصل 2009 فرمول یک می‌پردازد که بر گرفته از کتاب Jenson Button: Life to the Limit، اثر خود جنسن باتن است.

گوینده: سید علی حسینی

تنظیم کننده: علی سام نژاد

دانلود فایل1 – دانلود فایل2

پخش آنلاین

5 دیدگاه

 1. Hassan Mohebbi

  2

  0

  عالی هستین👌
  فقط میخوام بگم با اون کارایی که کرده انتظار داشته بهش نگن “پلی بوی”. یه سقط جنین پادکست داشته، با هرکسی که میرسیده تو رابطه بوده و بعدش به طرف میگفته من امادگیش ندارم. بابا تو دیگه کی هستی. اینجا ادمایی هستند که با دومیلیون یه خونواده رو راه میبرن. بعد این میاد میگه من امادگیش رو نداشتم.
  خداییش همین حرفایی که بریاتوره گفته بود رو منم میخواستم تو پادکستای قبلی بگم که اینجا خودش دیگه خودش گفته.
  همون کتاب ننویسند بهتره. اینجوری باعث میشه اون ادمی تو ذهنمون شکل دادیم کامل از بین بره.

  • سید علی حسینی

   1

   0

   ارادت، ببین اون طرف قضیه رو نیگاه کن…همه ما میدونیم که راننده های فرمول یک آدم هایی هستن که تحت فشار زندگی میکنن و خونه نشینی ندارن که بخوان آنچنان موفق باشن..اکثر راننده ها طلاق گرفتن یا هنوز که توی دوران حرفه ای و رانندگی خودشون هستن سعی کردن که ازدواج نکنن و همین روابط ناپایدار رو ادامه بدن…اما یه راننده که بیوگرافی نوشته خیلی خوب میتونسته بیاد این چیزا رو نگه ولی اومده خیلی رک و راست همه چیز رو در میون گذاشته… این خیلی خوبه که قشنگ طرفدارا دقیقا زندگی شخصیه طرف(یا به طور کل راننده های فرمول یک) رو متوجه میشن…

   • Hassan Mohebbi

    1

    0

    سیدجان درست میفرمایید ولی واقعا نمیتونم این رو درک کنم که به یکی زندگی ببخشی و بعد اون زندگی رو ازش بگیری.
    بازم الله اعلم، شاید من جای اونا بودم خیلی بدتر بودم. پس خدا رو شکر که جای اونا نیستم.

   • mohammad

    1

    0

    فتل فقط مرد خانواده

دیدگاه خود را بیان کنید