فرمول یک ایران – تیم فرمول یک آلفارومئو تنها توانست رده هشتم را در جدول قهرمانی سازندگان با خودروی C38 فصل 2019 فرمول یک به دست بیاورد ولی گزارش ها حاکی از این موضوع است که این تیم خودرویی کاملا جدید را برای فصل بعد در اختیار کیمی رایکونن و آنتونیو جیوویناتزی قرار می دهد.

تیم فرمول یک آلفارومئو فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و حال با نگرشی جدید به سراغ فصل جدید می رود. در چهار مسابقه اول فصل 2019، کیمی رایکونن توانست امتیازات خوبی را به دست بیاورد و پس از تعطیلات تابستانه نیز آنتونیو جیوویناتزی در ایتالیا موفق به کسب امتیاز شد و در برزیل نیز هر دو راننده این تیم توانستند موفق به کسب امتیاز شوند. حال فردریک واسر مدیر این تیم انتظارات بیشتری را برای فصل 2020 دارد و می گوید:

ما خودرویی کاملا جدید را طراحی کردیم. ما می خواهیم که به برتری های بیشتری برسیم.

می خواهیم ببینیم که خودرو چه شکلی به نظر می رسد ولی احساس می کنم که پایه و اساس خوبی را برای فصل بعد در اختیار داریم. ما نیاز داریم با توجه به تجربیاتی که در فصل قبل به دست آمد رو به بهبودی قدم بر داریم و بفهمیم که دقیقا چه اتفاقاتی باعث شد که عملکرد ضعیفی را در بعضی از مسابقات داشته باشیم.

6 دیدگاه

 1. ALEX-ALBON

  3

  0

  فکرمیکنم حضورراننده ای مثل رایکونن وتجربش وفشاری که به تیم آورده باعث شده تیم آلفا دست به چنین ریسکی بزنن-رایکونن -مرد یخی-راننده ای نیست ونبوده که به رتبه های پایین جدول راضی باشه.
  امیدوارم ریسکشون واقعا جواب بده که اگه بده کیمی خودش راه بدست اوردن سکو رو هموار میکنه
  ب امید سکوهای بیشتر برای کیمی دوسداشتنی.

 2. P1F1kimi

  2

  0

  به اميد گرفتن سكو مخصوصاً براي كيمي بزرگ❤️?البته آلفا فارغ از ماشين به عوامل ديگه اي مثل گاراژ و استراتژي هم بايد بيشتر تمركز كنه چندتا از مسابقات فصل قبل رو حساب اين كم كاري ها از دست رفت وگرنه در مجموع آلفا فصل قبل ماشين خوبي به مسابقات رسونده بود

دیدگاه خود را بیان کنید