فرمول یک ایراندنیل ریکاردو راننده فعلی تیم فرمول یک رنو بیان کرد که اگر در خودروی مرسدس بود می توانست بهتر از همتیمی حال حاضر و همتیمی قبلی لوییس همیلتون با او مسابقه دهد و نبرد قهرمانی جهان را بسیار برای همیلتون سخت تر کند.

راننده استرالیایی تیم رنو که در فصل 2019 از تیم فرمول یک ردبول جدا و به رنو پیوسته است، در پاسخ به این سوال که اگر در خودروی دیگر تیم مرسدس و همتیمی لوییس همیلتون بود آیا رقابت قهرمانی جهان تغییری می کرد یا نه پاسخ داد:

بله صد در صد. این را می گویم چونکه به خودم باور دارم. هدف صحبتم با والتری یا هرکس دیگری که در آن ماشین قرار گرفت و نتوانست پیروز بشود نیست.

دنیل ریکاردو - مکس ورشتپن

دنیل ریکاردو – مکس ورشتپن

دنیل ریکاردو در مورد همتیمی پیشین خود و رابطه ای که با او داشت نیز اینگونه اظهار نظر کرد:

من به مکس احترام می گذارم بابت سبکی که برای خودش ساخته است. تنها مشکلی که شاید بتوانم بگویم که بین من و او وجود داشته است همان مشکلی بود که در اوایل ورودش، دیگر رانندگان فرمول یک به آن معترض بودند یعنی جا به جایی او در نقطه ترمزگیری.

ریکاردو در مورد همتیمی جدید فرانسوی خود یعنی استبان اکون نیز گفت:

او پسر لاغری است. لاغرترین راننده ای که در عمرم دیدم. انگار که دوباره در شرایط اشنایی با مکس ورشتپن قرار دارم. من الان راننده مسن تیم هستم و نمی خواهم که با گارد بسته به رویارویی با اکون بروم. من به سراغ آکون می روم با این هدف که هر دوی ما باید کاری را انجام دهیم که لازم است، ما یک شانس داریم برای اینکه بتوانیم این تیم را به جایی برسانیم که می خواهیم که برسد.

16 دیدگاه

 1. MERC

  4

  22

  تو به درد مرسدس نمیخوری, تو نه راننده درجه یکی که واسه قهرمانی روت حساب باز کنن, و نه راننده ی سازگاری که به عنوان راننده دوم تیم روت حساب باز کنن
  اصن نمیشه روت حساب باز کرد, برو پی کارت

 2. Kiarash SV

  11

  0

  چون من تازه طرفدار فرمول یک شدم از ریس بلژیک
  ولی سه فصل ۲۰۱۸ و ۱۶ و ۱۴ رو دیدم اتفاقا توی اون ویدیوها هم بیشتر از حتی سب دنیل رو نگاه میکردم وای چه ترمزایی چه سبقتایی یا خدا
  ولی حیف از ردبول رفت دلیلش چی بود؟
  میتونست راحت توی تیمای بالا جدول باشه ولی رفتنش به رنو همه چیز رو خراب کرد

 3. بردیا

  6

  19

  ریکاردو به درد مرسدس نمیخوره اگه کسی هم میخواست راننده مرسدس بشه حق مکس یا لکلرک یا فتل هست مکس تو ۲۰۱۸ ریکاردو رو ناک اوت کرد بعد مکس بشینه از موتور عوض کردن های هوندا لذت ببره و ریکاردو بره با همیلتون تو مرسدس رقابت کنی؟؟

 4. HamidFTN

  9

  0

  سبقت های دنیل یکی از دیدنی ترین سبقت هاست

  البته رنو نتونست یه ماشین خوب براش آماده کنه چون دیگه به اندازه ای توی ردبول بود نمیتونه روی ماشین حساب باز کنه و سبقت های معرکه بگیره

 5. ماجد

  9

  1

  ردبول مونده بودی حداقل با این تیم انتخاب کردنت احتمالا با این وضیعت تیم الانت قهرمانی جهان را نتونی بگیری ….مرسدس پیشکش

 6. Mahmoud

  14

  0

  ریکاردو واقعا حیفه. حقش حداقل یه قهرمانی جهان هست. هم خوش اخلاقه هم سریع. خیلی خوبه این پسر. پارسالم توی ردبول متاسفانه کلی دی ان اف داشت و خب طبیعیه که به مکس ببازه. بهترین رو براش آرزو میکنم.

 7. Mohammad.gh

  13

  0

  قهرمان نشدن دنیل ریکیاردو در فرمول یک از نظر من یکی از بزرگترین بی عدالتی های فرمول یک هست،
  واقعا حقشه که قهرمان بشه
  متاسفانه همه راننده ها این شانس رو ندارن تا در زمان مناسب در جای مناسب باشن
  ریکیاردو نشون داده چیزی از فتل و همیلتون کم نداره اما متاسفانه ماشین قهرمانی گیرش نیومد
  اگر میومد مرسدس که فوق العاده میشد، حتی فکرش هم هیجان انگیزه

 8. Honey Badger

  2

  3

  نه تنها نبرد قهرمانی رو براش سخت تر می‌کرد بلکه شکستش میداد. تو مهمون های تاپ گیر که ماشین یکسان داشتن با اختلاف فاحش رکورد بهتری از همیلتون زد.

 9. mohammad-shumi

  3

  0

  به نظرم کاملا حرف درستی رو زده در صورت هم تیمی شدن با لوییس به صورت جدی به چالش میکشیدش. یکی از راننده های تاپه ریکیاردو و اگه ردبول میموند امسال فراری براحتی دوم نمیشد.

دیدگاه خود را بیان کنید