فرمول یک ایرانوالتری بوتاس درباره شایعه های به وجود آمده در رابطه با مذاکره استبان اکون با مرسدس نگران نیست و معتقد است که اگر قرار باشد صندلی مرسدس در 2020 متعلق به او نباشد، فقط و فقط به خاطر اشتباهات خودش است.

اکون در حال مذاکره با ویلیامز برای صندلی فرمول یک، در فصل آینده است هر چند که این راننده فرانسوی قراردادی یک ساله می خواهد تا سال آینده بتواند به فکر حضور در تیم مرسدس باشد. این در حالی است که قرارداد بوتاس هم یک ساله است و مرسدس برای سال 2020 صندلی خالی خواهد داشت.

در این میان بوتاس معتقد است که اگر مرسدس قراردادش را با وی تمدید نکند، به خاطر عملکرد خودش است و حضور اکون در این ماجرا تاثیری ندارد.

فکر می کنم همه چیز به خودم بستگی دارد. این یک مسئله اجتناب ناپذیر است. اگر عملکرد من به همان صورتی که خودم می خواهم و تیمم از من انتظار دارد باشد، همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

اگر به هر دلیلی نتوانم کارم را درست انجام دهم، مشکل از خودم خواهد بود و من را زیر سوال خواهد برد، اگر هم وضعیت همان گونه ای باشد که خودم می خواهم و برنامه ریزی کرده ام، مشکلی پیش نخواهد آمد.

توتو ولف-لوییس همیلتون-والتری بوتاس

توتو ولف چندی پیش به وضعیت قهرمانی و 8 امتیاز اختلافی که لوییس برای قهرمانی به آن نیاز دارد، اشاره کرد و اینکه اتفاقات سال 2007 را فراموش نکرده و اگر لازم باشد ممکن است دوباره دستور تیمی صادر شود. با وجود اینگونه حرف ها از طرف رئیس تیم، والتری بوتاس امیدوار است هم تیمی اش، لوییس همیلتون بتواند این هفته قهرمانی را حتمی کند تا خودش برای به دست آوردن مقام اول در رقابت های بعدی، آزادی عمل بیشتری داشته باشد.

من متوقف نخواهم شد، چه تکلیف قهرمانی مشخص شده باشد چه نه، من تمام تلاشم را خواهم کرد. من از این رقابت ها، برد می خواهم و با مشخص شدن تکلیف قهرمانی، کار من راحت تر خواهد بود. لوییس برای قهرمانی می جنگد. این جنگ من نیست. امیدوارم هم تیمی ام بتواند قهرمان شود، من بهترین ها را برای او آرزو می کنم.

 

 

 

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. حامد

  5

  6

  تو عزیز دل مایی بوتاس جان هیچ کس کارایی که امسال برامون کردی رو فراموش نمی کنه هم به لوییس کمک کردی هم امتیازای تیمی رو به بهترین شکل برامون جمع کردی و الان علاوه بر طرفدارای خودت محبوب دل لوییس فنا و مرسدس فنا هم هستی نمونه کامل یه مرد جنگی که تا آخرین نفس واسه موفقیت تیمش جنگید و فداکاری کرد.
  اگر لوییس بهترین تموم کننده از نظر ما بود بی شک تو هم بهترین مدافع تیم بودی ممنونیم ازت.

 2. HaniCaspian

  10

  1

  لطفن یه مقدار روحیه جنگندگی داشته باش والتری…اینجوری همه فقط تو رو به عنوان یه Wingman به یاد خوهند داشت…با ژن راننده فرمول یک بودن همخونی نداری اینجوری!

دیدگاه خود را بیان کنید