فرمول یک ایران – کارلوس ساینز اعلام کرد که تمرکز اصلی تیم و او در نیم فصل، روی آمادگی برای 2020 است و آن ها می خواهند ماشین را برای فصل 2020 آماده کنند.

راننده مکلارن فصل فوق العاده ای داشته و با 27 امتیاز اختلاف نسبت به کیمی رایکونن، با خیال راحت جایگاه بهترین راننده در میان تیم های میان رده را در اختیار گرفته است.

با وجود قدرت نمایی مکلارن در میان تیم های میان رده، ساینز معتقد است که آن ها فعلا نمی توانند سه تیم برتر را به چالش بکشند و باید در طول نیم فصل به فکر سال بعد باشند:

فکر نمی کنم ما در طول نیم فصل توانایی خارج شدن از جمع تیم های میان رده را داشته باشیم. شاید بتوانیم ماشین را در حد چند دهم ثانیه سریع تر کنیم که البته خیلی خوب است اما تمام تیم های دیگر هم شرایط مشابهی دارند. پس باید حواسمان جمع باشد.

چیزی که در این فصل باید انجام دهیم این است که قدم های درستی که ماشین را بهتر می کنند را یاد بگیریم و فصل آینده آن ها را به کار بگیریم. فکر می کنم این تمرکز اصلی ما در نیم فصل 2019 است. درک مناسبی از این ماشین داشته باشیم تا مطمئن شویم همه چیز برای ماشین سال آینده آماده است.

کارلوس ساینز - آذربایجان 2019

کارلوس ساینز – آذربایجان 2019

ردبول با به کار گرفتن پیر گسلی، در ها را روی کارلوس ساینز بست اما عملکرد این راننده با اختلاف قابل توجهی نسبت به راننده فرانسوی ردبول بهتر بوده است.

با وجود اختلاف 5 امتیازی میان این دو، ساینز احساس می کند که شکست راننده ردبول سخت است:

 فکر می کنم این اختلاف دوام چندانی ندارد، متاسفانه. اما این نشان می دهد که عملکرد ما از باکو تا الان چه قدر خوب و ثابت بوده است. من نمی دانم در حال حاضر چند امتیاز دارم اما شرایط خیلی خوب است.

 

16 دیدگاه

 1. محمدرضا

  17

  1

  مکلارن اگه فصل بعد بیاجزو تیمهایه مدعی ،چه شود .خداکنه که بیاد . حیفه این تیم بخاد اینجوری باتیمایه میانه جدول رقابت کنه. اونا ساخته شدن واس قهرمانی.

  • ARA$H

   9

   2

   مکلارن عالی میشه اگه فصل بعد رقابتی بشه واقعا رقابت های خوبی رو میتونیم ببینیم ولی اینکه بیاد با تیمای بالا جدول رقابت کنه فکر کنم توی یک فصل دور از انتظار باشه غیرممکنه ولی واقعا عالی هستن توی تیمای میانه جدول ساینز که عالی ولی نوریس هم خوب عملکردی از خودش نشون بده دیگه عالی میشه ولی بازم خوب هست ولی در حد ساینز نیست چون تجربه اونو نداره

 2. McLaren F1

  13

  1

  اگه سال بعد رقابتی بشن خیلی عالی میشه
  مک لارن کم اسمی نیست
  دیدن اسمش اون بالا ها خیلی لذت بخشه
  راستی دوستان یه سئوال
  الان تکلیف امتیازای گسلی و آلبون چی میشه؟
  چه به صورت فردی
  چه برای تیم های فعلی و قبلیشون
  ممنون میشم توضیح بدین

  • iman88

   15

   0

   امتیازاتی که تا الان گرفتن با هر تیمی که گرفتن تو حسابه اون تیم میره.امتیازاتی هم که در اینده میگرن به حسابه تیمه جدیدشون میره.تو امتیازاته فردی هم هر امتیازی که تا الان گرفتن محفوظ میمونه و با امتیازاتی که با تیمه جدید میگرن جمع میشه.کلا هیچ امتیازی رو از دست نمیدن چه تیم چه راننده.دوستان اگر اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنن.

 3. Hassan Mohebbi

  9

  4

  الان با اومدن البون به ردبول احتمالا ساینز رده ششم رو بگیره و همچنین البون هم میاد بالا تو جدول. شاید گسلی تو تورو روسو بهتر عمل‌کرد شاید هم نه. ولی یه رقابتی بین او و کویات هم به وجود میاد چون یه جورایی هر دو سرنوشت یکسانی داشتن.
  در کل اون وسطا خیلی اوضاع پیچیده میشه. تو چند مسابقه اول نیم فصل دوم ساینز ششم، گسلی هفتم و البون میاد بالاتر. باید دید که چه کسی بهترین میشه تو بقیه. ولی امیدوارم اخر فصل کیمی بالاتر از همه قرار بگیره یا لااقل هفتم بشه ولی احتمالش کمه.
  این جابه جایی یه هیجانی ایجاد کرد. امیدوارم ادامه داشته باشه.

  • iman88

   9

   2

   دقیقا حسن جان.گسلی خیلی چیزهارو باید ثابت کنه هرچند به احتماله زیاد جایگاهه شیشم رو از دست میده.سانز میتونه ششم بشه که فوق العاده برایه ساینز و مکلارن با ارزشه.حتی کیمی هم شانسه رد شدن از گسلیرو پیدا میکنه بااینکه خیلی دور از دسترسه اما اگر شدنی باشه فقط راننده ای در حد کیمی میتونه اینکارو بکنه.و از اون جالبتر وارد شدنه البون به این مهمونیه.که اونم باید خودشو اثبات کنه و شانسه اینو داره که که تا رده ششم بالا بیاد.این انتقال میتونه معادلاته میانه جدول رو کلا بهم بریزه ورقابتهایه جذابی رو بوجود بیاره.

  • Amin

   5

   3

   اگه هر پاوریونیتی غیر از رنو داشته باشن قطعا نزدیک فراری و ردبول خواهند شد
   پاور یونیت فراری باشه که چ بهتر!
   راستی فراری گفته میخواد برای اسپا ی موتور جدید با ۲۰ اسب بیشتر بیاره!

   • MERC

    5

    1

    فراری به مکلارن موتور بده؟!مگه میشه؟

   • THE MINDBLOWER

    6

    1

    یعنی الان 60 تا اسب بخار بیشتر دارن دیگه؟؟؟؟

   • Amin

    4

    2

    اون ۴۰ اسبی که میگفتن رو فراری هرچند دور یکبار میتونس استفاده کنه البته معلوم نیس از کجا پیدا کرده بودن،حالا از توربو بوده یا سرعت شارژ باتری رو تونسته بودن افزایش بدن معلوم نیس اما خب هرچند دور یکبار داشتن،اما این ۲۰ اسبی ک جدیدا میخوان بیارن ب طور پیوسته قدرت رو بیشتر کرده یعنی تو حالت معمولی و تو همه دور ها ۲۰ اسب بیشتر رو دارن

 4. Amir5

  2

  9

  دوستان انقدر از رومن بد نگید درسته الان خیلی خوب نیست ولی نباید یادمون بره که رومن درسال ۲۰۱۲ و۲۰۱۳ چیکار‌کرد ودر سال ۲۰۱۳ رایکونن رو تحت فشار قرار داد ودرسال۲۰۱۴ خوب بود و درسال۲۰۱۵ سکو گرفت وچیکار کرد و۲۰۱۶ و۲۰۱۷ و۲۰۱۸ خیلی خوب بود و بهترین نتیجه هاس روگرفت جنسن باتن که خودم خیلی دوستش دارم نتونست در سال های آخر فرمول یکش امتیاز زیادی کسب‌کنه ولی‌خوب روند خوب روندن خوبه ولی خوب امتیاز گرفتن مهم تر من وشما نمیگیم رانندهx خوب بود میگیم رانندهz چقدر امتیاز کسب کرده درکل این هارو برای کسب اطلاع بیشتر گفتم

  • THE MINDBLOWER

   6

   1

   گروژان داخل هاس دیگه کسی نمیخادش و مقصر هم خودشه(البته شاید مارکوس باشه!!!)
   ولی این فصل شاید فصل آخرش باشه با توجه به عملکرد خیلی ناپادارش.
   فصل2012 هم گروژان تقریبا یه نیم فصل تو استارت ها با بقیه تصادف کرد و از کیمی که بعد از 2سال برگشته بود شکست بدی خورد.

دیدگاه خود را بیان کنید