فرمول یک ایران – بعد از گرندپری بریتانیا ۲۰۱۹ که بدترین عملکرد هاس بود، شرکت ریچ انرژی واکنش نشان داد و به نوعی انتقاد و تمسخر پرداخت. گونتر استاینر مدیر تیم فرمول یک هاس به این اتفاق عکس العمل نشان داد و به ویلیامز استورِی توصیه کرد سرش به کار خودش باشد.

تیم هاس با کوله باری از سوال و اما و اگر درباره ادامه همکاری با اسپانسر خود ریچ انرژی گام به گرندپری بریتانیا گذاشت. مدیر شرکت ریچ انرژی، استورِی، قبل از گرندپری بریتانیا در توییتی از قطع همکاری به دلیل عملکرد ضعیف تیم هاس خبر داد اما استاینر و تیم هاس این موضوع را رد کرده و اعلام کردند همچنان به قرارداد خود پایبند هستند و با لوگو این شرکت به سیلوراستون خواهند رفت.

“استورِی سپس در توییتی جنجالی تعداد اقلیتی از سهامداران را متهم کرد که تحت سیطره شرکت نوشیدنی رقیب یعنی ردبول هستند!”

شرایط تیم از بد به بدتر و بدتر تغییر پیدا کرد، وقتی که در دورهای ابتدایی رومن گروژان و کوین مگنوسن به یکدیگر برخورد و از مسابقه خارج شدند. این اتفاق با عکس العمل پیج توییتر ریچ انرژی مواجه شد… و کپشن آن ابن بود: شروع فوق العاده ای بود بچه ها!

توییت ریچ انرژی بعد از برخورد گروژان و مگنوسن در بریتانیا

توییت ریچ انرژی بعد از برخورد گروژان و مگنوسن در بریتانیا

استاینر حرفه ای تر از آن است که در دام چنین چیزهایی بیافتد. او درباره اتفاقات اخیر گفت:

اصلا اهمیتی به این مطالب نمی دهم. ۵۰ سالم است و دیگر در مهد کودک نیستم که بخواهم به چرندیات توییتر اهمیت دهم. ریچ انرژی بیشتر از ما مشکل دارد و استورِی بهتر است روی آنها تمرکز کند تا استارت های ما.

11 دیدگاه

 1. lewis.44

  14

  26

  واقعا مدیر خوبیه احسنت که مثل بعضیا برای خود نمایی زیراب مدیر سابقو بزنی بیای خودت مدیر بشی و راننده سریعترت رو قربانی مافیا بکنی

   • Hassan Mohebbi

    19

    9

    دوست عزیز فراهانی جان
    همیشه پای گزارشگر کارشناس‌نما در میان‌ست.
    یعنی تو گرندپری اتریش تا دور ۳۲ منتظر بود به اون سبقت وتل از نوریس پنالتی بدن در حالی که برخورد مکس و لکلرک گفت اگه پنالتی بدن از جذابیت مسابقه کم میشه و هارد ریسینگ بود و از این حرفا.

   • Mahmood.gh

    6

    3

    Hassan
    دوست عزیز اگه دوس داری با گزارش فارسی مسابقات ببینی لازم نیست از شبکه ورزش ببینی شبکه هایی هستن ک نشون میدن

   • Hassan Mohebbi

    7

    1

    دوست عزیز محمود جان منظورم این بود تا قبل کسی یادش بینوتو نبود ولی از وقتی این اقا تو تلویزیون گفت با کودتا اومد مدیر شد و از این حرفا حالا همه میگن توطئه و کودتا و … . وقتی یه مسئولیتی بهت میدن نباید بعضی حرفا رو اونم جلو این همه بیننده زد.
    هرچند من خودم از همون اول با اومدن بینوتو مشکل داشتم چون فردی که نمیتونه تو نیم فصل دوم ماشین رو توسعه بده و همون فرد میشه مدیر، ببین دیگه چه اوضاعی میخواد بشه. تازه سیاست هم که نداره.
    کدوم شبکه؟ تلویزبون ایران کلا دو تا شبکه ورزش نشون میده یکیش شبکه سه که مختص به فوتباله و اون یکی هم شبکه ورزش که اونم همش فوتباله.
    این هفته سیلورستون رو از لینک جدید سایت دیدم با گزارشگر ایتالیایی، دستتون خیلی خوب بود.

   • iman88

    2

    0

    حسن محبی عزیز
    منظورتون از برخورد چارلز و مکس سبقته اتریش بود؟اگر اونه من دو تا مطلب ازش خوندم که با استناد و انتشار متنه کتابه قانون(البته بهتره بگیم “کتابه بعضی وقتها قانون”) صراحتا گفت اون صحنه پنالتیه.حتی اشاره کرد که احتمالا چون مسابقه خونگیش بوده تونستن رو رای نهایی اعماله نفوظ کنن.

   • Hassan Mohebbi

    4

    0

    دوست عزیز ایمان جان اون که اره، میتونستن پنالتی بدن. منظورم این بود که اقای گزارشگر هر طوری هست میخواست به وتل پنالتی بدن به خاطر سبقت درستش. یعنی تو گزارشاش میتونی نفرتش نسبت به وتل و فراری رو حس کنی.

 2. TRANS AM

  2

  1

  گونتر اشتاینر ایتالیایی که متولد ایالت آلمانی زبان تیرول جنوبی واقع در شمال ایتالیا میباشد با توجه به سوابق کاری در مسابقات رالی و تیمهای جگوار و رد بول و توانایی های مدیریتی که دارد شاید یکی از کسانی باشد که بتواند تیم فراری را از این ناهنجاریها نجات دهد و به آن سر وسامانی ببخشد .

دیدگاه خود را بیان کنید