فرمول یک ایراننیکو هالکنبرگ، راننده حال حاضر تیم رنو اذعان کرد که در یک قدمی صندلی فراری قرار داشته و آن را از دست داده است.

راننده آلمانی که در فصل 2013 برای تیم سائوبر فراری رانندگی میکرد، یکی از گزینه های احتمالی اسکودریا برای فصل بعدش بوده است که در نهایت این صندلی در تیم ایتالیایی با کیمی رایکونن پر شد و هالکنبرگ نیز به تیم ساهارا فورس ایندیا پیوست. هالکنبرگ در پادکست فرمول یک گفت که او فاصله بسیار نزدیکی با صندلی فراری داشته و هیچوقت نفهمید که چطور این فرصت از بین رفته است:

شما هیچوقت از این موضوعات سردر نمی آورید و افرادی که درباره آن تصمیم می گیرند، هیچوقت به شما چیزی نمی گویند. بسیار نزدیک بود و واقعا نمی دانم که چطور شد.

قطعا صحبت هایی وجود داشته و برای مدتی یک فرصت واقعی برای من بود و سپس متاسفانه همه چیز طور دیگری پیش رفت.

فرناندو آلونسو و نیکو هالکنبرگ

فرناندو الونسو و نیکو هالکنبرگ

اگر که هالکنبرگ به فراری می پیوست، هم تیمی فرناندو آلونسو می شد. آیا او فکر می کند که راننده اسپانیایی در تصمیم تیم ایتالیایی دخالت داشته است؟:

من هم مثل شما می خواهم این را بدانم.

او با آلونسو صحبت کرده اما هیچوقت جواب درستی نگرفته است:

وقتی با آلونسو صحبت می کنید، هیچوقت نمی توانید مطمئن باشد چیزی که او می گوید با منظوری که دارد چقدر متمایز است. به نظر من او بعضی اوقات به بازی کردن علاقه دارد و راستش نمی دانم که او از این موضوع حمایت کرده یا خیر و حالا هم گذشته ها گذشته است.

7 دیدگاه

 1. shian

  19

  3

  سومین راننده مورد علاقه م بعد دنی و سب
  برنده ی پارسال فرمول 1.5
  امیدوارم رنو ماشینی تحویل بده که بتونه باهاش سکو گرفت

  • yas

   7

   1

   دوست عزیز. هالک رو همه دوست دارن مخصوصا اینکه آلمانی هم هستش ولی شما یه نگاه به سن و سالش بنداز. دیگه تقریبا کریرش در حال اتمامه. الان راننده‌های جوون امید به تاریخ سازی دارن

دیدگاه خود را بیان کنید