فرمول یک ایران سازنده ی ژاپنی از دو فرصت توسعه ی دیگر خود برای مسابقه بریتانیا به صورت مناقصه برای پیشرفت موتور درون سوز استفاده کرد. این دومین بروزرسانی درون فصل هوندا بعد از معرفی توربو شارژری با قابلیت های جدید در کاندا بود.

اریک بولیر گفت:

بروزرسانی موتوری که توسط هوندا برای جایزه بزرگ بریتانیا انجام شد نتیجه های پیش بینی شده را به همراه داشت با این حال مدیر مسابقه ای مک لارن اذعان کرد که تیمش راه بسیاری تا تیم های برتر فاصله دارد.

در صحبت با یکی از سایت های معتبر فرمول یک قبل از مسابقه که شاهد کسب مقام دوازدهم و سیزدهم توسط جنسن باتن و فرناندو آلونسو در وضعیت خیس به خشک پیست بود .بولیر گفت:

مک لارن از تغییر ایجاد شده راضی بود.

مرد فرانسوی اظهار داشت:

رضایت بخش است چون نتیجه های پیش بینی شده را به همراه آورد.

در حال حاضر ما هنوز با رقبایمان برابر نیستیم ما هنوز مقداری راه تا مرسدس داریم. اما حداقل ما برای اینکه در جریان بروزرسانی های هوندا قرار بگیریم ادامه می دهیم.

بولیر افزود:

بروز نگه داشتن رانندگان و درجریان قراردادن آنها درباره ی پیشرفت تیم کلید اطمینان از این است که آنها مقید به همکاری در پروژه هستند.

ما آنها را در جریان قرار می دهیم . آنها می دانند چه چیز اتفاق می افتد . آنها می دانند ما در کجا قرار داریم . آنها می دانند ما به سمت کجا حرکت میکنیم . ما دلیلی برای توقع نا به جا ایجاد نمیکنیم .

راننده ها هنوز به پروژه امیدوار هستند .این امید حتی بیشتر هم می شود زمانیکه به آنها قول رسیدن بسته های افزایش کارکرد در روز مشخص داده می شود . آنها می دانند ما در حال نزدیک شدن به رده ی اول هستیم و روزی آنرا به دست خواهیم اورد !

5 دیدگاه

  1. hamiltoff

    0

    0

    سال دیگه که سیستم توکن ها رو بردارن معلوم میشه کی کجا وایستاده. مک لارن داره میاد.
    شک نکنید.

دیدگاه خود را بیان کنید