فرمول یک ایران – توتو ولف، مدیر تیم مرسدس از پیشرفت های هوندا بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و انتظار دارد که کمپانی ژاپنی ردبول را در کورس قهرمانی قرار دهد.

پس از سیلوراستون 2008، این اولین سکوی هوندا است که توسط مکس ورشتپن، راننده ردبول در مسابقه استرالیا با کسب رده سومی بدست آمده است. نقاط سرعت گیری در ملبورن نیز پیشرفت هوندا را نشان می دهد و ولف معتقد که آن ها در 2019 با یک ردبول متفاوت مواجه هستند:

هوندا مطمئنا یک قدم بزرگ رو به جلو برداشته است و اگر شما به نقاط سرعت گیری نگاهی بیاندازید، یک ردبول کاملا متفاوتی را نسبت به قبل می بینید.

آن ها در مستقیمی بسیار سریع هستند و تماشای این موضوع خوب است زیرا ما می خواهیم که آن ها نیز به این رقابت عالی اضافه شوند.

من برای هوندا بسیار خوشحال هستم زیرا این اولین سکوی آن ها از زمان برگشتشان به فرمول یک در 2015 است و آن ها لیاقتش را دارند. آن ها لحظات سختی را داشتند و دیدن کسب سکو و خوشحالی آن ها عالی است.

توتو ولف و کریستین هورنر

توتو ولف و کریستین هورنر

ولف همچنین درباره ی رقابت قهرمانی فرمول یک 2019 افزود:

ردبول ها بسیار قوی هستند و دیدید که چگونه آن ها سباستین فتل را در پیچ سوم مانند یک غذا خوردند.

ترکیب هوندا و ردبول تبدیل به یک تهدید شده است و بر اساس سطح عملکردها، حتما شما باید آن ها را برای رقابت قهرمانی در نظر بگیرید.

14 دیدگاه

 1. EnzO

  40

  5

  ولف همه رو قوی مرسدس در حد پیکان دست دو میدونه(ولی اینار به طور واضع نگفت)
  بعدش اخر فصل پیکان اول میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  هی میگه اون قویه اون فلانه ما ضعیفیم ما مستضعفیم

  • Behnam380

   18

   6

   این توتو کی سرش به کاره خودش گرم میشه الله اعلم ،باشه قبوله همه برای مرسدس تهدیدن و مرسدس هم هر سال با تکیه بر توانایی لوییس هستش که قهرمان میشه ،اصن فراری پارسال که هیچی امسالم همه ماشین ها از مرسدس سرن.

 2. McLaren F1

  33

  2

  یه مسابقه فراری ضعیف کرد دید دیگه خیلی ضایعس باز بیاد بگه فراری خیلی قویه و …
  رفت سراغ ردبول!!!
  مسابقه ی بعدیم اگه ردبول به مشکل بخوره میره احتمالا سراغ هاس!

 3. kakolokia

  19

  4

  ((ردبول ها بسیار قوی هستند و دیدید که چگونه آن ها سباستین فتل را در پیچ سوم مانند یک غذا خوردند.))

  ماشین فراری مشکل داشت ، باله جلو انتظارات رو براورده نمی کرد، استراتژی زمان تعویض لاستیک اشتباه بود، لاستیک کهنه تر تحت فشار بود و ..

  توتو اینها رو بهتر از هر کسی میدونه .. اما برای بوجود آوردن فشار روانی بیشتر و القا توهمات بیشتر به مکس که نتیجه اش در طول فصل فشار بیشتر به فتل و فراری هست، تمام تلاشش رو میکنه .. حتی حاضر دانش فنی و همچنین نظرات قبلی خودش رو زیر سوال ببره ..

  منکر قدرت هوندا نیستم اما هوندا در بالاترین سطح فشار موتوری میتونه به مرسدس و فرراری نزدیک بشه و این احتمالا خرابی رو برای هوندا بالاتر میبره و احتمالا قهرمانی رو برای هوندا خیلی کم میکنه ..

  به نظرم در تعیین خط ها مرسدس یه سرو گردن بالاتره حتی اگه فراری در بالاترین سطح کارایی قرار بگیره و توتو ولف پیشبینی کرده احتمالا مکس و فتل امسال بیشترمسابقات رو در کنارهم استارت بزنن و تنها راه جدا شدن مرسدسی ها در روز مسابقه، از این دو راننده، داغ تر بودن رقابت بین فتل و مکس هست ..

  در واقع توتو میخواد با تحریک وشتپن از تیم و راننده ای که احتمال قهرمانیشون نیست برای جلوگیری از امتیاز گیری فرراری استفاده کنه ..

  بازی برای فرراری ادامه داره و پتانسیل بالاتری رو میشه از فراری انتظار داشت ..
  اینو میشه به راحتی از حرفهای مرسدسی ها فهمید .. تمام تلاشت رو بکنن توتو ..

  فراری هیچ وقت از جنگیدن خسته نمیشه ..

 4. mahdi

  19

  3

  امیدوارم فراری واقعا برگرده به کورس قهرمانی,شاید 2-3 مسابقه طول بکشه ولی اینکه برگرده و واسه قهرمانی بجنگه خیلی جذابیت و هیجان فرمول یک رو میبره بالا

  • THE MINDBLOWER

   12

   1

   کاش ماشین ۱۰۰ در ۱۰۰ توانشو تو نیم‌فصل دوم پیدا کنه چون مرسدس تو نیم‌فصل اول معمولا ضعیفه و فراری فقط‌ باید فاصله‌شو حفظ کنه یا اگه تونست یکم جلو بیفته.
   ماشین و استراتژی خوب باشن سب و شارل فراری رو قهرمان میکنن.

 5. Ferrari Italy

  17

  5

  خیلی جذاب حواهد بود که خودشون مثل غذا خورده بشن, صدها میلیون بیننده با دیدن این موضوع خوشحال خواهند شد که خود ولف بهتر درک میکنه

دیدگاه خود را بیان کنید