فرمول یک ایران – تیم فرمول یک مرسدس از ماشین 2019 خود با نام W10 رونمایی کردند و آن ها امیدوارند در فصل جدید، ششمین عنوان قهرمانی متوالی را بدست آورند.

مرسدس در روز چهارشنبه تعدادی تصویر از ماشین جدید خود را منتشر کرد که توسط لوئیس همیلتون و والتری بوتاس در سیلوراستون برای تیزر تبلیغاتی تست خواهد شد.

مرسدس W10

مرسدس W10

مدیر تیم مرسدس، توتو ولف گفته که با تغییرات قوانین برای فصل 2019، فشار بر روی آن ها برای ماندن در صدر فرمول یک افزایش یافته است:

فصل 2019 یک چالش جدید برای ماست. قوانین و مقررات به طور قابل ملاحظه ای تغییر کرده اند و ما باید از ابتدا شروع کنیم، ما مجبوریم خودمان را مجددا در برابر انتظارات خود و در برابر رقبایمان اثبات کنیم.

هیچ تضمینی وجود ندارد که فصل جدید هم مانند فصل های گذشته باشد. به همین دلیل است که ما در فصل جدید با انگیزه و گرسنگی همانند گذشته پیش می رویم.

ما بر روی خودمان تمرکز کرده ایم تا عملکردمان را افزایش دهیم و امیدواریم که برای اولین روز رقابتمان در شنبه ی ملبورن آماده باشیم.

مرسدس W10

مرسدس W10

W10 مانند ماشین های گذشته مرسدس رنگ های خود را حفظ کرده اما اینبار شاهد طرحی جدیدتر نسبت به سال های گذشته هستیم.

16 دیدگاه

 1. Mosen

  24

  3

  فک کنم بعد چند سال رقابت نزدیکی شاهد باشیم.یه فصل پر از هیجان واسه طرفدارا والبته تیمها که هیولا آزاد کردن

 2. Ahmad VETTEL

  38

  3

  انصافا زیباست.(البته در مورد زیبایی دکتر باید نظر بده هرچی نباشه تخصصشه)
  تا دو روز دیگه نمیتونم صبر کنم واسه اسب مارانلو

 3. Silver Arrows

  20

  5

  الگوی ستاره‌ای برگرفته از لوگوی مرسدس و تیره کردن بخش‌های انتهایی خودرو، نتیجه کار رو بسیار بسیار زیبا کرده… این ماشین و ماشین ردبول که تازه رونمایی شده تا حالا زیباترین‌ها بودند…

   • Ahmad VETTEL

    14

    10

    رضا جان راننده فراری بودن افتخاری هست که نصیب هر کسی نمیشه.حالا بعضیا هی بخوان با کمک رسانه های طرفدارشون واسه صندلی فراری نقشه بکشن ولی نمیتونن به این تیم برسن.
    فتل یکی از بزرگترین افتخاراتش رانندگی با فراری و کمک به این تیم برای رقابتی شدن هستش.
    ایشالله بهترین پکیج فصل از مارنلو آزاد میشه

   • --

    3

    9

    فورزا فراري،سگ فراري شرف داره ب تيم مافيايي مرسدس

 4. soroush_sh_11

  0

  1

  طراحی باله جلو دقیقا برعکس رنو هستش رنو از جلو به عقب کناره های باله ها رو پهن کرده در حالی که مرسدس برعکسه و احتمالا امسال آیرودینامیک بهتری و خوردگی کناری لاستیک کمتر داره و توی پیستای سیلور و سوزوکا و آستین و برتری خواهد داشت

دیدگاه خود را بیان کنید