Register

14 − ده =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – مدیر تیم ریسینگ پوینت فورس ایندیا، اوتمار سافنور معتقد است که لنس استرول از همین حالا سرعتش به راننده قبلی تیم، استبان اکون نزدیک تر و نزدیک تر می شود.

با توجه به ورشکستگی تیم در 2018 و خریداری شدن آن توسط شرکتی به مدیریت پدر لنس استرول یعنی لارنس، راننده کانادایی این فرصت را به دست آورد که بتواند به همراه سرجیو پرز در تیم فورس ایندیا به رقابت بپردازد.

چندی پیش بحث های زیادی پیرامون از دست رفتن صندلی اکون و خداحافظی این راننده با استعداد از فرمول یک (حداقل برای امسال ) شکل گرفت که با مصاحبه توتو ولف درباره برنامه هایشان برای 2020 تا حد زیادی از تب و تاب این بحث کاسته شد. او اعلام کرد که مرسدس نتوانست جای مناسبی برای راننده جوانشان پیدا کند اما به احتمال زیاد او در 2020 پشت فرمان مرسدس خواهد بود.

لنس استرول - تیم ریسینگ پوینت

لنس استرول – تیم ریسینگ پوینت

سافنور پس از تست های لاستیک ابوظبی، راننده 20 ساله جدیدشان را تحسین کرد و معتقد بود که استرول خیلی زودتر از انتظار سرعتش را به اکون رسانده است. او در ادامه اضافه کرد:

لنس از همه چیز ماشین خوشش آمد و گفت که ماشین هر چه او می خواهد را انجام می دهد و این خبر خیلی خوبی است، استرول واقعا تحسین بر انگیز عمل کرد.

ما زمانی که او پشت شبیه ساز قرار گرفت او را تحسین کردیم چرا که عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت و در شبیه ساز به اندازه استبان سریع بود. ما امیدوار بودیم که لنس همین سرعت را در پیست هم نشان دهد که او هم ما را نا امید نکرد، استرول در پیست خیلی سریع بود.

ما شاهد عملکرد مناسبی از او بودیم و سعی می کنیم تا جایی که می توانیم تجاربمان را با او در میان بگذاریم و چند و چون محافظت از لاستیک ها یا استفاده از حداکثر قدرت ماشین را به او یاد بدهیم تا او زمان های سریع تری را ثبت کند.

ناگفته نماند که او توانایی های زیادی دارد، سریع است و معمولا در دور اول عالی عمل می کند و از رقبا سبقت می گیرد. به همین دلیل ما به همکاری با او بسیار امیدواریم.

3 دیدگاه

 1. RedSeason

  16

  3

  اینو نگی پاپا اخراج می‌کنه گلم:)

 2. ....

  12

  2

  اینو نگه چی بگه…کسی انتظار نداره بیاد بگه استرول رو ب خاطر پدرش وارد تیم کردیم و اکون رو بیرون انداختیم(اینا خوب میدونستن که حرف شنوی پرز نسبت ب اکون خیلی بیشتره،چون اکون جوونه و جاه طلب،سبقتش از مکس تو برزیل ب خوبی نشون داد…اما پرز ب خاطر نگه داشتن جایگاهش حاضره هرکاری برا استرول بکنه،برا همینم تکون رو نخواستن)