فرمول یک ایران – این یک حقیقت انکار ناشدنی است که ژان تاد از معدود کسانی است که به مایکل شوماخر دسترسی دارد و رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی اعلام کرده که ماه پیش از اسطوره فرمول یک عیادت کرده است.

مایکل شوماخر که در سال 2013 در اثر سانحه ی اسکی دچار ضربه ی مغزی شد، تاکنون در خانه ی شخصی خود در کشور سوئیس بستری می باشد و در مورد وضعیت سلامتی او نیز اخباری موثق و درست در اختیار نمی باشد چرا که خانواده ی او به شدت مراقب نشت اخبار مربوط به سلامتی او می باشند و همچنین با هیچ خبرگزاری ای نیز مصاحبه ای انجام نمی دهند.

تاد در مصاحبه ای با اتو بیلد اعلام کرده که در ماه گذشته به سوئیس، محل زندگی خانواده شوماخر رفته و به همراه هفت دوره قهرمان جهان، مسابقه گرندپری برزیل را از تلویزیون تماشا کرده است:

من همیشه با احتیاط صحبت می کنم. اما این درست است که من گرندپری برزیل را در سوئیس با مایکل تماشا کردم.

مایکل شوماخر

مایکل شوماخر

این تنها اطلاعاتی است که مدیر سابق فراری درباره ی آخرین وضعیت شوماخر منتشر کرده است. ژان تاد پیش از این در مراسم رونمایی از سالن جدید مشاهیر فدراسیون‌ جهانی اتومبیل‌رانی نیز درباره ی وضعیت شوماخر گفته بود:

دلمان برای مایکل تنگ شده است اما او درحال جنگیدن است، او انسانی خاص و قهرمانی فوق العاده است.

7 دیدگاه

 1. Saeed

  31

  0

  ای کاش میتونست برگرده

  ای کاش بتونه بهوش بیاد تا جولان دادنای میک رو ببینه
  تا مسابقه roc با پسرش و فتل رو ببینه

  هنوز وقتی برزیل ۲۰۱۲ رو نگا میکنم ک ب فتل راه میده و پیش از همه قهرمانیش رو تبریک میگه گریم میگیره😍😘✌🏻🇩🇪

  #keepfighting

 2. Nohed3339

  21

  0

  برخیز مرد بزرگ ، برخیز. واقعا دلمون واست تنگ شده. ای مرد افسانه ایی چرا اینکار رو با خودت کردی. موتور اسپورت بدون تو طعمی نداره. امیدوارم که هر چه زودتر خوب بشی.

 3. TRANS AM

  17

  0

  واقعاً خبر خوبی بود (به عنوان کسی که این شانسو داشت تا شاهد بهترین سالهای اف وان با راننده های مثل سنا ، شوماخر ، مونتویا ، هکینن و با حضور روکی هایی مثل کیمی و آلونزو باشه ) امیدوارم که خیلی زود بهبود پیدا کنه و دوستدارانش بتونن ببیننش حتی روی ویلچر ! این قهرمان در آلمان بسیار محبوب و خیلی مورد احترامه . یادمه چند وقت پیش همینجا یه کامنتی خوندم که شخصی که خودشو دکتر ، خلبان یا یه چیزی تو این مایه ها معرفی کرده بود ادعا داشت که شوماخر و خانواده اخلاق خوبی ندارند و ……..
  واقعاً چطور بعضی ها برای اینکه روی کمبودها و نداشته های خود سرپوش بگذارند حاضرن بر روی تمام قوائد و اصول انسانی پا بگذارند و چشم بسته عقده گشایی کنن ؟! در هر حال به امید روزی که تمام بیماران شفا پیدا کنن چه جسمی چه روحی .

 4. Schumi1

  15

  0

  بهترین خبری که دوست بشنوم خبر سلامتی شومی هست . مطمئن باشید پسرش راهشو ادامه میده. زنگ خطری برای همه راننده ها در 2020!!

 5. S5

  7

  12

  متاسفانه از اتاق فرمان خبر میدند که شوماخر بعد از دیدن استراتژی لاستیک فراری تو گرندپری برزیل، دوباره تو کما رفت

دیدگاه خود را بیان کنید