فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون امیدوار است که هم تیمی سابقش، فرناندو آلونسو در فصل 2018 یکی از مدعی های قهرمانی باشد.

مک لارن در فصل آینده به جای هوندا از پاوریونیت  رنو استفاده خواهد کرد و قهرمان دو دوره فرمول یک امیدوار است تا بتواند به ناکامی های خود در مک لارن پایان دهد.

همیلتون که در فصل 2007 با راننده ی اسپانیایی در مک لارن رقابت جنجالی را نیز داشته است، در گرندپری مکزیک امسال برای رده نهمی رقابت می کرد و در نهایت توانست چهارمین قهرمانی جهان خود را کسب کند.

لوئیس همیلتون و فرناندو آلونسو مک لارن 2007

لوئیس همیلتون و فرناندو آلونسو مک لارن ۲۰۰۷

راننده ی بریتانیایی مرسدس درباره ی اشتیاق خود از رقابت با آلونسو گفت:

 من در اواخر امسال رقابت خوبی با آلونسو داشتم.

من بسیار دوست دارم تا با او در لول های بالاتری رقابت داشته باشم.

او زمان های دوشواری را سپری کرده است. با توجه به اینکه من از 13 سالگی با مک لارن بزرگ شده ام، به تعیین خط ها می رفتم و همیشه می خواستم ببینم که آلونسو در چه جایگاهی قرار می گیرد و پیشرفت آن ها را نظاره می کردم.

در قلب من یک مکان غریزی برای آن ها وجود دارد زیرا با آن ها لحظات بزرگی را تجربه کردم.

من واقعا امیدوار هستم که سال بعد برای آن ها پر از موفقیت باشد و امیدوارم که با آن ها رقابت داشته باشم زیرا مک لارن لایق این است که پیشتاز باشد.

امیدوارم که با پاوریونیت جدید آن ها پا به پای ما پیش روند و یک رقابت قهرمانی فوق العاده را تجربه کنیم.

5 دیدگاه

 1. ...m6...

  12

  14

  اخه الهی چقدر پسر سریع مهربونه?امیدوارم الونسو هم جز مدعیان باشه و یه سال فوق العاده رو برای لوئیس آرزو دارم امیدوارم با اشتیاق برای قهرمانی امسال بجنگه???

 2. سجاد

  2

  4

  منم امیدوارم وارد رقابت بشه که دور از ذهن نیست با پیشرفت رنو و آیرودینامیک عالی مک لارن.ولی اینکه بهتر از همه باشه رو شک دارم.چون حتب در بعضی موارد امسال وندورن بهتر عمل کرد

دیدگاه خود را بیان کنید