فرمول یک ایران– اسپانیا و مجارستان برای تست سال 2018 انتخاب شدند. با توافق بین تیم های حاضر در رقابت های فرمول یک، اسپانیا و مجارستان به عنوان میزبان تست های سال جاری انتخاب شدند.

قرار بر این شده است که هر تست پس از مسابقات، در روز های سه شنبه و چهار شنبه برای گرندپری اسپانیا که در روز های 15 و 16 ماه می و برای گرندپری مجارستان در تاریخ 31 جولای و 1 اگوست انجام شود، که مشخص شد انجام تست پس از یک گرندپری قانونی است و مشکلی ایجاد نمی کند.

مکس ورشتپن - تست بارسلونا

مکس ورشتپن – تست بارسلونا

اما این قانون وجود دارد که باید از چهار روز تست حتما راننده جوان تیم (راننده آزمایشی) برای رانندگی حضور داشته باشد. بحرین و مجارستان میزبان تست امسال هستند و بریتانیا و اسپانیا میزبان سال گذشته بودند، اسپانیا اولین میزبان تست امسال است و دو روز اول تست در این کشور انجام خواهد شد.

پافشاری یکی از تیم ها برای برگزاری تست سال جاری در پیست پال ریچارد فرانسه نتیجه ای نداشت، چون دیگر رقبا تمایلی به آن نداشتند.

و در پایان اعلام شد که تیم ها علاوه بر تست سالانه، چند روزی زمان برای تست لاستیک در اختیار دارند و تامین کننده تایرهای فرمول یک (پیرلی) می تواند طراحی تایر خود را بهبود ببخشد.

یک دیدگاه

  1. MILAD

    1

    0

    آقا ببخشید پیست پال ریچارد کجاست؟ میگم این همون پل ریکارد نباشه که مالکش برنی اکلستونه