فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون در تعیین خط گرندپری اتریش توانست سومین راننده سریع پیست باشد. اما او به دلیل پنالتی ای که گرفت استارت مسابقه اش را از عقب تر خواهد زد.

همیلتون به دلیل تعویض گیربکسی که با آن شش مسابقه را کامل نکرده بود پنج رده پنالتی دریافت کرد، که به این معنا خواهد بود که او از هشتم کارش را آغاز می کند. جلوتر از او رقیبان اصلی اش برای قهرمانی قرار دارند، هم تیمی اش والتری بوتاس که پول پوزیشن را گرفته است و هم راننده های ردبول و هم راننده های فراری.

هم اکنون هدف همیلتون این است که تا جایی که می تواند ماشینش آسیب نبیند و جایگاه هایی که می خواهد را تا خط پایان به دست آورد.

همیلتون گفت:

مطمئنم بهترین عملکردی که می توانم را ارائه خواهم داد، خوشحالم که سوم شدم. قطعا باید دورم را امروز بهتر می کردم ولی امروز روزش نبود.

همیلتون در بخش اول تعیین خط سریع ترین بود. او دور سریعش را در اواخر بخش سوم تعیین خط شروع کرد ولی با چند اشتباه عقب کشید.

او می خواست که دوباره کارش را آغاز کند ولی پرچم های زردی بالا رفتند. این به این معنا بود که او نمی توانست زمانش را قبل از پایان جلسه بهتر کند.

همیلتون ادامه داد:

به والتری تبریک می گویم، او کارش فوق العاده بود. او در طول هفته خیلی خوب رانندگی کرد. و مشخصا سباستین هم این آخر هفته خیلی سریع است.

من می خواهم که بالا بروم و با والتری یک دو بگیریم. بهترین عملکردم را ارائه می دهم تا بالا بروم.

والتری در طول این آخر هفته سریع ترین بوده است، پس فعلا فکر توی سرم این نیست. ولی هر کاری که بتوانم می کنم و قطعا خوشحال می شوم اگر بالا بروم.

والتری بوتاس ، لوئیس همیلتون و سباستین فتل

والتری بوتاس ، لوئیس همیلتون و سباستین فتل

همیلتون یک برتری تاکتیکی نسبت به دیگران دارد و آن این است که با لاستیک سوپرسافت شروع خواهد کرد. با این که از التراسافت کندتر است ولی دوام بهتری از آن خواهد داشت.

همیلتون بیان کرد:

فردا سوپرسافت خواهم داشت. مطمئن هستیم که از لاستیکی که آن ها دارند کندتر است ولی خب می شود بیشتر با آن رانندگی کرد.

نیکی لائودا نیز گفت که همیلتون روز سختی پیش رویش خواهد داشت.

او گفت:

بوتاس پول پوزیشن را دارد، شایسته اش بود. اما لوئیس به مشکل خورد.

او باید فردا کارش خوب باشد، بیشتر از حالت عادی تلاش کند. ما هر کاری که بتوانیم می کنیم تا او را جلو بیاوریم.

5 دیدگاه

 1. SF70H

  2

  0

  ببخشید یه سوال دارم. هر راننده درطول فصل اجازه داره از چند گیربکش استفاده کنه؟الان که همیلتون از گیربکس سومش داره استفاده میکنه تا اخر فصل به مشکل نمیخوره؟؟

  • Farid

   1

   0

   باید با یه گیربکس 5 یا شش مسابقه رو کامل کنه. اگه قبل از اون تعویض کنه گیربکس رو یا اون قطعه مورد نظر رو پنالتی میگیره. اطلاعات بیشترو اهالی فن میدن انشالله

 2. Farid

  7

  6

  اتریش ماله سباستین وتله. فردا هیچکی جلودارش نیس. بریم واسه ی چهارمین p1 فصل. فورزا فرراری فورزا سباستین. برو پسر. تو بهترینی بخدا

دیدگاه خود را بیان کنید