فرمول یک ایراندنیل ریکاردو گفته است که سباستین فتل بیش از حد هیجان زده شده است و نیاز دارد کمی بیشتر در مورد اتفاقی که در باکو با همیلتون افتاد بیندیشد و تصمیم گیری کند.

 

دنیل ریکاردو که برنده گرندپری باکو شد ، در مصاحبه با خبرگذاری بی بی سی اعلام کرده است:

 

سباستین گاهی اوقات ابتدا عمل می کند سپس فکر می کند! که این رفتار او ناشی از حسی که او به ” تشنه برنده بودن و قهرمان بودن دارد” است.من به این حس او احترام زیادی قائلم ، اگرچه که این حس گاهی  اوقات از کنترل خارج می شود و از لذت به خشونت منجر می شود.اما همانطور شاهد بودید چه در مسابقه و یا گاهی اوقات در مکالمات رادیویی او کنترل خود را از دست می دهد.ببینید اینکه لوییس سرعت خود را کاهش داد یا نه ،این تصمیم اوست ،او در جایگاه نخست قرار داشت و هر نوع تصمیمی مبنی بر مقدار سرعت با او بود و دیگران نیز باید این نکته را رعایت می کردن،او جلودار بود و هنوز خیلی زود بود تا سرعت بگیرد.شما قرار نیست از پیچ شماره 15 دوباره مسابقه را شروع کنید.احتمالا سباستین بیش از حد هیجان زده شده بود.

سباستین باید در گرندپری اتریش خود را از دردسر دور نگه دارد وگرنه ممکن است دوباره با یک جریمه دیگر روبرو شود و در این مدت یکساله امتیازات منفی او به 12 برسد و یک مسابقه را از دست بدهد.دوتا از امتیازات منفی او با رسیدن مسابقه سیلوراستون پاک می شود.

 

13 دیدگاه

 1. Mehrdad

  33

  20

  چه صبری داره این فتل
  هرکی میرسه درموردش حرف میزنه و اون همچنان سکوت…

   • Mehrdad

    6

    2

    من مصاحبه ای ازش نخوندم اگه شما خوندین لینکشو بزارین ممنون میشم

 2. F2004

  24

  10

  امیدوارم فردا جریمه نشی … تولدت مبارک پسر انگشتی………

 3. Alonso14

  12

  3

  حالا همه راجع به فتل صحبت می کنند ولی خودش چیزی نگفته

 4. F2004

  22

  8

  سرور همیلتونه

 5. Aidin

  8

  14

  همر تایم یکه یک

 6. Empt1984

  10

  7

  پسر خوبيه بچه باحاليه واقعيت و گفت
  در ضمن قطعا ازش سوال كردن كه صحبت كرده

 7. mehran

  5

  5

  براي مثال اگه هميلتون يا آلونسو اينكارو ميكردن يني اينكاري كه فتل انجام داد، انقدر شلوغش نميكردن
  درسته حركت فتل اشتباه بود ولي انگار دارن با يه تازه كار برخورد ميكنن و هر كي از راه ميرسه يه متلكي بهش ميندازه. هر چي باشه چهاربار قهرمان جهان شده و از لحاظ قهرماني از كسايي كه الان تو فرمول يك هستن بالاتره

 8. Javad f1

  3

  0

  ریکاردو به فتل متلک ننداخت.داشت ازش حمایت میکرد.