مجله خورو ایران – درطول تاریخ قریب به صد ساله خود و خصوصاۤ دوران پس از جنگ، بنتلی قایق های تفریحی لوکس در رنگ های باوقار تولید می کرد، یک کلاس کاری مختص به خودش. اما اکنون ذا‌‌‌‌ئقه ها تغییر کرده و وسواس مردم نیز بیشتر شده است.

برای کسانی که می خواهند در برابر لشکر قدرتمند اس کلاس های سیاه و بی ام و های نقره ای ایستادگی کند، بنتلی کانتیننتال ۲۴ یک جنگنده قهار است.

این رنگ های شاد فقط برای سرگرمی نیستند. این زنبور عسل زیبا هیبتی از بنتلی کانتیننتال GT3 مسابقه ای است. بنتلی و ABT روی رنگ GT3 برای حضور در مسابقات ۲۴ ساعته نوربرگ رینگ کار کردند.

بنتلی کانتیننتال 24

بنتلی کانتیننتال 24

اگر از رنگ زرد خوشتان نمی آید کانتیننتال ۲۴ یک دست لباس مجلسی شیک قرمز و مشکی برایتان کنار گذاشته است. همچنین بنتلی برای مشکل پسندها یک ست تک رنگ در قفسه دارد آن هم بدون هیچ خرج اضافه ای.

چرخ های بزرگ مشکلی ۲۱ اینچی بسته به رنگ،رگه هایی از زرد و قرمز به خود می‌ گیرد که با آینه بغل های فیبر کربن،کالیپرهای ترمز مشکی و ترکیب مشکین فام بدنه همخوانی عجیبی پیدا کرده است. بنتلی کانتیننتال

بنتلی کانتیننتال 24

اگر به درون خودرو نگاهی بیندازیم، تودوزی،رودری ها و پایه رکاب ها با فیبر کربن آشنا هستند. صندلی های مجلل آلکانتارا، با لوگوی « کانتیننتال ۲۴ » برجسته، تناسبی وصف ناشدنی بین بیرون و درون خودرو ایجاد کرده است.

زیر این همه زرق و برق،قلب یک کانتیننتال سوپر اسپرت می تپد. یک موتور ۶ لیتری که مجهز به ۲ توربوشارژر بوده که توان تولید۷۰۰ اسب بخار قدرت را داشته و ۱۰۱۶ نیوتن – متر گشتاور را در اختیار ما می گذارد. به لطف سیستم انتقال قدرت ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ متحرک ، این خودرو می تواند در ۳٫۴ ثانیه از ۰ به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد و در نهایت به حداکثر سرعت خیره کننده ۳۳۴ کیلومتر بر ساعت برسد.

متاسفانه این محصول منحصرا اروپایی است و آمریکایی ها از آن محرومند. قیمت این خودروی خاص ۲۵۰۰۰۰ یورو است که با سفارشات و امکانات اضافه به ۲۸۰۰۰۰ یورو هم می رسد.