فرمول یک ایران – توتو ولف، مدیر تیم مرسدس، فکر می کند والتری بوتاس کار بزرگی در گرفتن پول پوزیشن انجام داده است. راننده فنلاندی دو صدم ثانیه سریع تر از هم تیمی اش بود.

در حالی که بوتاس تا دور های نهایی از لوئیس همیلتون عقب بود، اما در دور های آخر تماما بی نقص ظاهر شد و توانست از هم تیمی اش پیش بیفتد و جواز شروع مسابقه فردا از خط یک را از آن خود کند.

توتو ولف خرسند از عملکرد رانندگانش، گفت:

اولین پول پوزیشن برای هر راننده ای لحظه خاصی است. او آرامش خودش را حفظ کرد. او بهترین تیم را دارد و اتفاق خوبی است که می بینیم دو راننده برای هم احترام خاصی قائل هستند.

فکر می کنم او راحت با قضایای پیش آمده در مسابقه شانگهای کنار آمده است و به راحتی نمی توان جایگاه او را تهدید کرد. او توانایی این را دارد که بعد از یک روز بد، آن را فراموش کند و با دید مثبت به پیست بازگردد. کار سختی است ولی خوشحالم که والتری و لوییس این توانایی را دارند.

بعد از شانگهای بسیار سرافکنده شده بود. بارها معذرت خواهی کرد. ولی امروز بهترین واکنشش به آن اشتباه بود. به نظر می آمد در Q3، هیچ کس نتواند دور هایش را بهبود بخشد، ولی ناگهان والتری دور خوبی زد.

لوئیس همیلتون و والتری بوتاس - تعیین خط بحرین 2017

لوئیس همیلتون و والتری بوتاس – تعیین خط بحرین ۲۰۱۷

فردا حاشیه امنیتی داریم، اما نباید فراری را دست کم بگیریم. این طور که به نظر می آمد آن ها کم فرمانی داشتند که شاید دلیلش نگه داری لاستیک های عقب برای فردا باشد. اگر به نتایج دور تمرینی نگاه بیندازید، فاصله ما اصلا در حد نیم ثانیه نبوده است و یک چیزی این وسط درست نیست. پس ما باید بنشینیم و فکر کنیم و بهترین استراتژی را برای فردا انتخاب کنیم.

8 دیدگاه

 1. احمد

  6

  1

  از ۲۰۱۴ به این ور فکر کنم دو یا سه بار مرسدس پول پوزیشنو نگرفته! ما که هنوز داریم با هیجان مسابقه ها رو نگاه میکنیم ایول داریم به خدا!

  • Scu

   0

   0

   اصن یه چیز عجیب غریبی ان تو تعیین خط
   تو هر قسمت یک ثانیه میان پایین
   دم طراحا و مهندساشون گرم ک همچین هیولایی میسازن
   فراری اومد اپدیت کنه بدتر تخریب کرد خودشو..خنک کردن موتور ب قیمت کند شدنشون تو تعیین خط شد

 2. ملکی

  2

  0

  نقل قول : فاصله ما اصلا در حد نیم ثانیه نبوده است و یک چیزی این وسط درست نیست.
  خیلی مرموزانه حرف می زنه و هیچ شکی نیست شرایطتشون از نظر قدرت نسبت به دیگران مثل پارساله یعنی مرسدس یک سر و گردن از بقیه بالاتر و بعد از اون فراری و ردبول هست.

دیدگاه خود را بیان کنید