فرمول یک ایرانپاسکال ورلاین اذعان داشت که تصمیم توتو ولف، مدیر مرسدس برای کافی نبودن تجربه اش جهت پیوستن به این تیم را درک می کند.

با توجه به همکاری نزدیک ورلاین با مرسدس بنز، راننده ی آلمانی یکی از نامزدهای اصلی جانشینی نیکو روزبرگ بازنشسته بود اما صندلی مرسدس به والتری بوتاس سپرده شد. ولف برای به خدمت گرفتن این راننده تازه کار مردد بود و ورلاین نیز در این مورد گفت:

این چیزی بود که او گفت” یک سال تجربه کافی نیست” و این کاملا واضح بود.

او گفت”ما فکر می کنیم که خوب است که تجربه ی بیشتری کسب کنی، یک سال کافی نیست و به خصوص در سال دوم که راننده ها همیشه پیشرفت بزرگی دارند”.

فکر می کنم که مرسدس یک راننده ی آماده و کامل می خواست، کسی که در حد خودش باشد. در حال حاضر من در حد خودم و جایی که می توانم باشم، نیستم و این به خاطر تجربه است.

پاسکال ورلاین

پاسکال ورلاین

ورلاین اما می گوید که اگر این شانس به او داده می شود، هرگز آن را از دست نمی داد:

اگر شانسی در مقابل شماست، باید آن را بدست آورید اما فکر می کنم که [شانس] زیادی وجود نداشت.

البته که با یک سال تجربه شما در حد و اندازه های خودتان نیستید و مرتکب اشتباهاتی می شوید. شما گاهی ممکن است که در مسیر اشتباهی از ست آپ (تنظیمات خودرو) قرار بگیرید زیرا فاقد تجربه هستید.

من می دانستم که یکی از نامزدها [برای صندلی مرسدس] هستم اما بر روی آن متمرکز نشدم. من تصمیم گیرنده نبودم پس بر روی تمرین های خودم تمرکز داشتم که بتوانم در سال پیش رو بهتر باشم و بعد از آن منتظر تصمیمی که گرفته شد، ماندم.

3 دیدگاه

 1. Saeed

  8

  1

  ” یک سال تجربه کافی نیست”
  پس چطور مکس فشتاپن اونقد عالی کار کرد!؟چ تو ۲۰۱۵ و چ ۱۶
  ولی حداقل شایستگیش از اوکان بیشتر بود ک با ۹ مسابقه رفت فورس ایندیا یا استرول ک مستقیم ب ویلیامز رفت.

  • سجاد

   3

   1

   دقیقا حرفت درسته

  • Mahdi

   5

   2

   پول تو این ورزش حرف اول رو میزنه به شایستگی کاری نداره