Register

7 + سیزده =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – آنتونیو جیووانازی که در جدول رده بندی جی پی ۲ در مکان دوم قرار دارد، راننده ی ذخیره تیم فرمول یک فراری در سال ۲۰۱۷ خواهد بود. راننده ی ایتالیایی وظیفه ی کار با شبیه ساز های اسکودریا و همچنین عنوان راننده ی تست جوان تیم را دارد. این ها فقط وظایف عهدکرده فراری با جیووانازی برای فصل بعد است.

تیم فراری همچنین مسابقه دادن جیووانازی در تیم فرمول یک دیگری یا در تمرینات مسابقه ها را نیز در نظر دارد، اما سخنگوی فراری بیان کرده است که هیچ چیزی برنامه ریزی نشده است.

تیم سائوبر در سال ۲۰۱۷ از موتور سال ۲۰۱۶ فراری استفاده خواهد کرد، و هنوز این تیم یک صندلی خالی کنار مارکوس اریکسون دارد.

تیم فراری جیووانازی را از زمانی که او در قهرمانی فرمول ۳ اروپا به مقام دوم رسید زیر نظر دارد، و به راننده ی ۲۳ ساله اجازه ی کار با شبیه ساز فرمول یک را در گرندپری ایتالیا امسال داد.

فراری تحت تاثیر رقابت شدید و نزدیک جیووانازی با گاسلی برای کسب عنوان قهرمانی جی پی ۲ قرار گرفته است.

آنتونیو جیووانازی

آنتونیو جیووانازی

تیم فراری می تواند این راننده را به عنوان یک حاشیه ی امن با توجه به تغییرات راننده ها در آینده در نظر بگیرد، راننده های فعلی تیم فراری، سباستین فتل و کیمی رایکونن تا آخر ۲۰۱۷ قرارداد دارند.

با توجه به سخن های سخنگوی فراری، جیووانازی به طور مستقیم با اسکودریا قرارداد بسته است و ربطی به آکادمی فراری ندارد، این آکادمی در حال حاضر از قهرمان جدید فرمول ۳، چارلز لکلرک، آنتونیو فواکو، جولیانو السی پسر ۶ ساله راننده ی سابق فراری جین السی و راننده ی چینی ژانگ یو ژو حمایت می کند.

4 دیدگاه

 1. Saeed

  0

  5

  این ساوبر دیوانس!!!
  یا موتور های چند سال قبل کار میکنه.!!!!
  موتور پراید میبستن بهتر بود!!!!!

  • مهدی

   0

   0

   همین موتور ۲۰۱۵ که ساوبر امسال ازشون استفاده کردن از موتور جدید ۲۰۱۶ رنو عملکرد بهتری داشت

  • بهادر

   0

   0

   هزینه خیلی مهمه وقتی پول نداری مجبور به ابتکار و خلاقیت میشی که یکی هم موتور تست شده و جواب داده سالهای قبل بهتر از اینه که هزینه زیاد کنی تا یک موتور مثل موتور سال قبل فلان تیم بشه تازه یک صندلی میدی موتور با تخفیف می گیری شاید هم مجانی

  • ali911

   1

   0

   تورو روسو هم با موتور ۲۰۱۵ فراری کار میکرد. در ضمن ربطی به دیوونگی نداره. مرسدس که چوب حراج نزده بود به موتوراش. از تیمای ضعیف فقط مانور موتور مرسدس داشت که به خاطر حمایت مستقیم از مرسدس بود. موتورهای رنو و هوندا هم فرقی نداشتند خیلی. ۲۰۱۶ فراری هم فقط برای هاس دادن که باز حامی فراری محسوب میشه. در ضمن هیچ کس موتور( احتمالا ۶۹ اسب بخاری) پراید رو به موتور ۱۹۵۰ فرمول یکم ترجیح نمیده.