Register

سه × 3 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران: کریستین هورنر، مدیر تیم ردبول از استراتژی مرحله ی تعیین خط تیمش دفاع و آن را کم ریسک توصیف کرد. پسران ردبول، مسابقه ی پایانی فصل را بر خلاف رقبا، با تایر های سوپرسافت استارت خواهند زد.

البته این استراتژی به نفع دنیل ریکاردو شد و او را تا رده ی سوم بالا آورد ولی به مکس ورشتپن کمک چندانی نکرد و موجب سقوط یک پله ای او از رده ی پنجم به ششم شد.

ریسک چندانی نکردیم. مطمئن بودیم که با آن تایر ها (سوپرسافت) نتیجه ی دلخواه را خواهیم گرفت. میدانیم که سوپرسافت ها از اولتراسافت ها بادوام تر هستند و این همان چیزی است که ما نیاز داریم. راهبرد ما در مسابقه ی فردا متفاوت خواهد بود.

این تصمیم را بعد از آخرین جلسه ی تمرینی گرفتیم. دنیل عملکرد فوق العاده ای داشت و سوم شد. امیدواریم این انتخاب به سود تیم تمام شود.

اما مکس درست زمانی که داشت یک دور سریع را به ثبت میرساند، یک اشتباه کوچک در پیچ یازده کرد و کارش سخت شد. در کل دنیل بهتر بود و توانست با یک دور سریع کیمی رایکونن را کنار بزند.

مکس ورشتپن

مکس ورشتپن

هورنر امیدوار است که پسر خندان استرالیایی بتواند به مرسدس ها برسد. او گفت این اتفاق میتواند مسابقه را جذاب و دیدنی کند.

مسابقه ی آخر فصل است و هیجان به بالاترین حد خود رسیده است. گمان میکنم مسابقه ی جذابی بشود. اگر دنیل استارت خوبی داشته باشد و بین مرسدس ها قرار بگیرد، مسابقه جذاب خواهد شد.

خوشبختانه لاستیک های او در شرایط خوبی قرار دارند. مدت زمان فرسودگی لاستیک های اولتراسافت و سوپرسافت را اندازه گیری و تحلیل کردیم. دنیل با هر دو نوع تایر، زمان های خوبی را به ثبت رسانده.

همه میدانیم که مرسدس نهایت نیروی خود را همیشه در مسابقه نشان میدهد اما اگر با استراتژی به آن ها برسیم، هر اتفاقی ممکن است!

یک دیدگاه

  1. F1 fan

    1

    0

    حال می کنم اگه دنیل اول بشه و نیکو سوم
    به نظر نشدنیه ولی خوب شاید شد:)