فرمول یک ایران – در حالی که آخرین گرندپری فصل ۲۰۱۶ فرمول یک پیش روی ماست، مدیر تیم فراری، مائوریزیو آریوابنه بار دیگر تکرار کرد که مشکلی را با راننده ی آلمانی خود، سباستین فتل ندارد.

حادثه گرندپری مکزیک و توهین به مدیر مسابقه ای فیا، چارلی وایتینگ،حاشیه های زیادی را برای تیم ایتالیایی و راننده اش ایجاد کرد و مدیر فراری نیز قبل تر از این گفته بود که باید به فتل متذکر شد که فقط باید بر روی ماشینش تمرکز کند.

حال آریوابنه با حمایت از راننده اش، شور و شوق او را در مسابقه تحسین کرد و افزود که مشکلی بین او و فتل وجود ندارد:

تعداد مشکل های من و سباستین صفر است.

من بارها و بارها گفتم که سباستین کاملا احساسی است. گاهی اوقات به نظر می رسد که او اهل لاتین باشد تا آلمان و فکر می کنم کریستین هورنر نیز مانند من این موضوع را می داند.

او بسیار بااحساس و پرشور است، به خصوص زمانی که رانندگی می کند و در یک نبرد مسابقه ای قرار دارد.

بعضی وقت ها او می تواند ناراحت باشد همانطور که ما ناراحت هستیم زیرا انتظارات ما متفاوت است. اما او بچه ای نیست که تسلیم شود؛ او بچه های است که به سختی تلاش می کند.

ما رابطه ی فوق العاده ای داریم و آن هم متکی بر صداقت است. من به عنوان یک راننده برای او احترام قائلم و او چهار بار قهرمان جهان شده است.

سباستین فتل

سباستین فت

در چند ماه گذشته حرف های تندی می زدم اما انتقاد نبودند. من می خواهم همه چیز را روشن کردم، یک بار برای همیشه!

زیرا او بعضی موقع سعی می کند که در همه چیز سرک بکشد، و مانند مکزیک باید به او گفت”هی سب، آرام باش، سرت را پایین بینداز، به جلویت نگاه کن و فشار بیاور” و هیچ چیز اشتباهی در این وجود ندارد.

3 دیدگاه

  1. ناصر

    7

    10

    مشکل فراری حادتر از این حرفاست … از یک طرف تکنولوژی بالای مرسدس که دست نیافتنیه و از طرفی سبقت ردبول از فراری با راننده های خیلی خوب. موج سه فراری دیگه تموم شده و الان تو موج چهار از نوع کامپلکس هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید