فرمول یک ایرانلوییس همیلتون بیان کرد که سرعت و عملکرد خودش و مرسدس را تحسین می کند که توانستند در تمرین دوم گرندپری برزیل سریعتر ظاهر شوند.

لوییس همیلتون که در تمرین اول در صدر قرار داشت در تمرین دوم نیز با اختلاف ۰٫۰۳۰ ثانیه نسبت به هم تیمی خودش، نیکو روزبرگ در جایگاه اول ایستاد و در مکان سوم والتری بوتاس از ویلیامز قرار داشت.

لوییس همیلتون که تا به حال در پیست اینترگولاس به پیروزی نرسیده است برای باقی مانده مسابقه یعنی تمرین سوم و تعیین خط و همچنین مسابقه ابراز خوش بینی کرد.

او گفت:

امروز خیلی عالی بود و ما توانستیم تمام برنامه های خود را در پیست به اجرا بگذاریم و ماشین عملکرد بسیار خوبی در پیست داشت.

از نظر جسمی، بودن در اینجا به دلیل گرمای بیش از حد آن، خیلی طاقت فرسا است، نه حتی داخل ماشین بلکه برای افراد داخل گاراژ نیز سخت است.

پیدا کردن بالانس مناسب با توجه به اینکه تایرها خیلی داغ می شوند بسیار سخت است.

اما در دراز مدت به نظر مشکلی نداریم و با شروعی که امروز داشتیم می توانیم خوشحال باشیم.

همچنین روزبرگ در مورد شرایط گرم حاکم گفت که برای روزهای دیگر انتظار همچین هوایی نخواهیم داشت.

روزبرگ بیان کرد:

از آنچه که ما انتظار داشتیم شرایط آب و هوایی خیلی گرم تر است. و با توجه به آن، خیلی سخت است که به طور کامل برای تعیین خط و مسابقه آماده شد.

اما از نظر دیگر، جمعه ای طبیعی ای بود، ماشین ما سریع بود اما ردبول ها خیلی نزدیک شده اند.

تاول ها بر روی تایرهای سافت سبب می شود که دور های کمتری را با آنها سپری کرد اما این خیلی تعجب آور است که تایرهای مدیوم نیز تخریب بیشتری داشتند.

اما فکر می کنم که در طولانی مدت سرعت کافی و معقولی داشتیم. روزبرگ با داشتن ۱۹ امتیاز برتری نسبت به همیلتون به سوی تمرین سوم می رود.

تمرین سوم گرندپری برزیل، روز شنبه ساعت ۱۶:۳۰ خواهد بود.

6 دیدگاه

   • هومن

    7

    0

    ممنون

   • هومن

    4

    0

    فک کردم با منی خخخخخخخ عجول شدم یهو

   • 2L : Love & Lewis

    6

    0

    با شما هم بودم عزیز،کلا ما لوئیس فن ها همه یک روح در n بدنیم 🙂

   • هومن

    4

    0

    یه روح در ان بدن عجب جمله ای باریکلا

دیدگاه خود را بیان کنید