فرمول یک ایران – شایعات درباره ی ترکیب تیم ها در سال آینده ادامه دارد و حالا این شایعات به نیو مکزیکو رسیده است.

یکی از هیجان انگیزترین شایعات درباره ی ترکیب تیم ویلیامز است و آن ها به زودی باید راننده ی سال آینده شان را مشخص کنند. لنس استرول آماده می شود تا جای فیلیپه مسا را بگیرد اما هم تیمی او والتری بوتاس ماندنش را در تیم قطعی نکرده است. مرد فنلاندی می گوید:

“هنوز نمی دانم باید ببینیم چه می شود.”

مشکل اصلی در حال حاضر صندلی تیم های رنو و فورس ایندیاست و شایعات از همین تیم ها به دیگر تیم ها راه می یابد. جولین پالمر راننده ی بریتانیایی تیم رنو در هفته های اخیر به سائوبر لینک شده است. به نظر می رسد رنویی ها کوین مگنوسن را نگه دارند مرد دانمارکی در مکزیک می گوید:

کوین مگنوسن

کوین مگنوسن

“هیچ چیز رسمی نشده است اما می خواهم بمانم این بهترین انتخاب برای من است اما هنوز هیچ چیز مشخص نشده است.”

شاید نیکو هالکنبرگ فورس ایندیا را به مقصد رنو ترک کند و ویجی مالیا رئیس تیم می تواند فیلیپه نصر را گزینه ی خوبی برای سال آینده بداند. نصر می گوید:

“امیدوارم تا گرندپری برزیل آینده ی من مشخص شود.”

تیم فرمول یک فورس ایندیا اما به شدت از طرف اسپانسرهای مکزیکی حمایت می شود و استبان گوتیرز هم می تواند در کنار هم وطنش سرجیو پرز در این تیم براند. گوتیرز هم این انتقال را محتمل می داند:

 

“بله چرا که نه؟ عالی می شود! به نظرم جین هاس می خواهد تا چند گرندپری بعدی بایستد من هم نمی خواهم ریسک کنم و بین دو تیم بمانم.”

2 دیدگاه

  1. اکبر

    3

    1

    فلیپه نصر و استبان گوتیرز هیچ کدوم در حد فورس ایندیا نیستند و مهره های تبلیغاتی هستن چون کارنامه ی موفقی حتی در حد ماشین هاشون ندارن فقط اینها اگه برن فورس ایندیا به نفع چیکو میشه که احتمالا با باز کردن فاصله با هم تیمیش تو سال بعد بازم بیشتر به چشم بیاد… پارتی بازی عذاب اور فرمول یک همچنان ادامه داره…

دیدگاه خود را بیان کنید