فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون و والتری بوتاس در مورد جدایی احتمالی توتو ولف از تیم مرسدس گفتند که این مسئله تاثیری روی حضور آنها در این تیم ندارد.

والتری بوتاس بار دیگر با یک قرارداد یکساله حضور خودش را در تیم مرسدس مشخص کرده ولی لوئیس همیلتون هنوز هیچ گونه قراردادی را برای پسا 2020 امضا نکرده است و با توجه به اینکه توتو ولف گفته که ممکن است حتی این تیم را ترک کند، لوئیس در پاسخ به اینکه آیا این مسئله روی تصمیم او برای ادامه دادن یا ندادن با این تیم تاثیری می گذارد یا خیر می گوید:

چیزی که شما باید به خاطر بسپارید این است که این تیم متشکل از افراد زیادیست. تقریبا 2000 نفر در این تیم حضور دارند. موضوع فقط حضور یک نفر و یک فرد نیست. بنابراین بله، این مسئله برای ماندن یا نماندن من تعیین کننده نیست.

من عضوی از این تیم رشد پیدا کرده بودم و به این رشد ادامه دادم. این قدرت در همه جا وجود دارد و بحث یک نفر مطرح نیست. من فکر می کنم که همه باید کاری که برایشان بهتر است را انجام دهند. چه چیزی برای آینده شغلیشان بهتر است و چه چیزی در پایان کار باعث خوشحالیشان می شود.

فکر می کنم که این هوشمندی اوست. باور دارم که همه نیاز دارند تا بنشیند تا بررسی کنند که در اینده چه می خواهند انجام دهند و آیا اینکه این تصمیم مناسب خودشان، خانواده و رویایی که دارند می باشد یا خیر. ما تا به الان در کنار هم کارهای خیلی زیادی را انجام داده ایم.

امیدوارم که او بماند به این خاطر که کار کردن، مذاکره کردن و داشتن فراز و نشیب با او لذت بخش است. بنابراین من واقعا از توتو سپاسگزارم و از هر تصمیمی که بگیرد حمایت می کنم.

والتری بوتاس نیز در تایید حرف های همتیمی خودش تاکید کرد که وضعیت یک فرد در میزان قدرت این تیم تعیین کننده نیست.

8 دیدگاه

   • SebVettel5

    9

    1

    ی دفعه خیالتو راحت کن بگو :
    سلطان تیم مرسدس بوجود آورد!

   • بیژن

    6

    0

    داداش من خودم طرفدار مرسدس و لوئیز هستم
    ولی این ترکیبه که قدرتمنده
    مرسدس لوئیز توتو
    هرکدوم کم شه تاثیر خودش رو میزاره

 1. Ash

  3

  0

  کاش بگیم بیاد ایران
  حالا ایران خودرو یا سایپا فرقی نمیکنه فقط توتو تو بیا که صنعت خودرو سازی به تو نیاز داره
  گرگ اتریشی بیخود نبود سهام ریسینگ رو خریده /احتمالا با رفتن ولف رفتن فتل به ریسینگ پوینت قطعی خواهد شد
  تمام

دیدگاه خود را بیان کنید