Register

پانزده + پانزده =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانسرجیو پرز در نجات تیم ریسینگ پوینت در فصل 2018 نقش بزرگی را ایفا کرد و وفاداری خودش را با یک قرارداد بلند مدت با این تیم نشان داد. مدیران این تیم نیز گفتند که این مسئله را فراموش نمی کنند.

راننده مکزیکی نقش مهمی را در نجات تیم فورس ایندیا در فصل 2018 بازی کرد و این تیم دوباره توانست با اطمینان به آینده خودش ادامه دهد. مدیر این تیم، اوتمار سافنور می گوید که هیچ تصمیمی هنوز گرفته نشده و سباستین فتل نیز می گوید صرفا حرف های بدون قطعیتی زده شده است. سافنور در مورد اهمیت فاکتور وفاداری پرز در این موضوع نیز گفت:

فکر می کنم که این واقعیت که او یک قرارداد امضا شده دارد یک فاکتور کلیدی را بازی می کند و به این معنا می باشد که ما او را نگه می داریم. اما من می دانم که منظور شما چیست، سرجیو نسبت به ما وفادار بود. او برای مدت زمان زیادی اینجا بود. یک راننده عالیست، با تیم و لنس خوب کار می کند و به لنس کمک می کند بنابراین من مطمئنم که تمامی این نکات اهمیت دارند.

سرجیو پرز - تیم ریسینگ پوینت

سرجیو پرز – تیم ریسینگ پوینت

عملکرد لنس استرول در مسابقه مجارستان هم در مرحله تعیین خط و هم در مسابقه بهتر از همتیمی با سابقه خودش بود و مدیر تیم در مورد اهمیت این موضوع می گوید:

این دقیقا چیزی بود که لنس به آن احتیاج داشت. این مسئله به او اعتماد به نفس می دهد. ما همیشه می دانستیم که او سرعت و استعداد لازم را دارد و وقتیکه تحت فشار است و این کار را عملی می کند دیگر در ذهن خودش می داند که می تواند چنین عملکردی را داشته باشد.

این فقط ما نیستیم که چنین چیزی را به او می گوییم. او کارش را عالی انجام داد و دور های خیلی خوبی رد و چیزهای زیادی را یاد گرفت.

12 دیدگاه

 1. Amirali

  10

  1

  اصلا فاجعه اینجاست که ملاک ارزیابی پرز شده کمک کردن به سوگولی بابا.خجالت آوره این طور حرف زدن.یعنی از الان همه میدونن لنس هیچ جایی نمیره در حالی که از لحاظ فنی پرز باید بمونه.

 2. ّFerrari

  2

  2

  اینطور که بوش میاد ظاهرا جایگزینی پرز حتمی شده

 3. AM PHD

  4

  1

  بنظرم وقتی چنین حرفایی رو دارن میزنن و رسانه ای هم میکنن، یعنی تقریبا دارن باهاش خداحافطی می کنن، احتمالا سب میره استون

 4. Behzad

  2

  1

  این ورزش بیشتر از راننده به اسپانسرهای قوی احتیاج داره و صدها پرز بوجود اومده و خواهد اومد.
  اگه شرکت های بزرگ و اسپانسرهای قوی حضور داشته باشن به نفع F1 تمام میشه.
  با این وضعیت استرول ها رو چشم فرمول وان جا دارن.

 5. محمد جواد سلیمانی

  1

  0

  به هر حال همه میدونن سرجیو پرز و فتل با هم قوین ولی مشخصه که پرز میره چون استرول مشخصا میمونه

 6. a Ferrari lover

  0

  3

  چه تونه ناراحتید فتل یه صندلی پیدا کرد دیگه نمیشه که هم سب تیم پیدا کنه هم کسی بیرون نره
  یه جوری از بهتر بودن پرز حرف میزنید انگار قهرمان جهانه دیگه پرز و استرول در یه سطح هستن فقط پرز تجربه بیشتری داره ولی استرول هم به شدت پیشرفت کرده تقریبا همسطح آلبون هست

  • Amirali

   1

   0

   نظرات شمارو در جاهای دیگه دیدم اینجا هم مثل دفعات پیش با شما موافق نیستم یعنی چی پرز در سطح استروله؟همون اتریش دو هفته پیش کافی نبود برای شما که تفاوت هاشون مشخص بشه؟پرز داشت آلبون رو هم میگرفت بعد استرول از سبقت گرفتن از یک ماشین رنو عاجز مونده بود من دیگه نمیدونم چی بگم وقتی به چشمای خودتونم اعتماد ندارین پرز قهرمان جهان نیست چون تو ماشین قهرمان جهان نبوده انقدر زود قضاوت نکن افراد رو ببین در اون شرایط چیکار میکنن بعد.من نه با دوستانی موافقم که میگن استرول در سطح فرمول یک نیست نه با دوستانی که میگن استرول همسطح پرزه.استرول یک راننده کاملا معمولی با رزومه تقریبا معمولی که پستش تو همین سایت هست بوده اتفاق عجیبیم نیس از این راننده ها زیاد داشتیم ولی این برای من غیر قابل تحمله که آلونسو،هالکنبرگ،همین پرز چندین سال تو مسابقات نباشن و یکی با پول جاشونو بگیره.دیگه اگه این که این سه نفر از استرول بهترن رو قبول دارید یا نه به منطقتون بستگی داره دوست عزیز چون واقعیت مشخصه.

   • a Ferrari lover

    0

    1

    اگه به مثاله مجارستان هم نشون داد استرول چقدر بهتره یه استارت درست نداشت پرز
    من هم موافقم استرول یه راننده معمولیه مثل پرز
    دوما آلونسو چه ربطی به پرز و هالکنبرگ داره
    میگی صندلی خوبی نداشته خب صندلی خوب داشتن به استعداد نیاز داره حتما در سطح نبوده که صندلی نداشته مثلا نیکو هالکنبرگ راننده قابلی هست ولی قطعا در سطح 7 تا راننده برتر الان فرمول یک نیست بر خلاف نظر مکس و خیلی ها به نظر من اگه آلونسو هم در نظر بگیریم(چون از سال دیگه میاد) کلان 8 نفر میتونن با ماشین الان مرسدس قهرمان بشن

   • Mahmood.ghaedi

    0

    0

    دوست عزیز lover
    خیلی جالب بود این کامنتی ک گذاشتین دقیقا باید ی راننده برای اینکه صندلی تیم قهرمان داشته باشه ب استعداد نیاز داره ب توانایی نیاز داره این حرف خودتونه دیگه
    ولی جالب وقتی بحث لوییز میشه این حرف اصلا قبول ندارین و هرکسی میتونه صندلی لوییز داشته باشه و
    لوییز ک ی راننده معمولیه تمام افتخاراتش بخاطر ماشینه خودش هیچی نداره
    ولی ب پرز ک رسید اون صندلی نداره چون استعدادش نداره
    یعنی الان واسه اینکه بگین حرف خودتون درسته راننده باید استعداد داشته باشه ولی تو بحث لوییز ن ماشین خودش همه کار میکنه

  • Amirali

   1

   0

   نکته باحال دیگه هم اینکه استرول رو با آلبون یکی کردین.واقعا اینطور فکر میکنید یا شوخی کردید؟

   • a Ferrari lover

    0

    1

    شوخی نکردم استرول چی کمتر از البون داره

   • Amirali

    2

    0

    دوست عزیز آلبون به دفعات نشون داد تو ردبول که اگه ماشین خوب بهش بدن میتونه عملکرد خیلی خوبی داشته باشه استرول بفرمایید این فصل چه سبقت خوبی گرفت؟جز این بود که مجارستان فقط به خاطر جایگاه خوبش تو تعیین خط که اونم به خاطر ماشین قویش بود برد؟منم نمیگم استرول بده میگم همسطح پرز نیست اون هالکنبرگم همین که ندیده میگی استعدادشو نداشته خیلی جای بحث داره تو مثلا پرز یا هالکنبرگ رو تو تیم برتر دیدی که اینطوری قضاوتشون میکنی؟به عقیده منم همون 10 نفر میتونن ببرن قهرمانی رو ولی پرز هم جزوشونه در حالی که استرول نیست مجارستان نمونه عملکرد عالی استرول نبود کاشکی حداقل بکو 2017 رو مثال میزدید که تنها مسابقه درستیه که از استرول به یاد دارم مجارستان هم همونطور که هرکس مسابقه بد داره پرز هم داشت منم نمیگم پرز بهترین رانندست قطعا نیست ولی راننده خوبیه به نسبت دیگران در صورتی که استرول متوسطه اگر رجه بندیمون اینطوری باشه:عالی،خوب،متوسط،ضعیف که ضعیف نداریم تو فرمول یک ولی متوسط داریم که یه نمونش همین استرول.