موتوجی‌پی ایرانمدیر برنامه آندره دویزیوسو در صحبت های خود بیان کرد که در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات با تیم دوکاتی، آندره می‌تواند برای فصل 2021 از رقابت ها کناره گیری کند.

پس از به نتیجه نرسیدن مذاکرات آندره دویزیوسو با تیم کی‌تی‌ام و امضاء قرارداد بین این تیم و موتورسواران دیگر، تیم دوکاتی مذاکرات خود را با دویزیوسو از سر گرفت. اکثر کارشناسان بر این باور بودند که از دست دادن دویزیوسو برای دوکاتی اشتباهی بزرگ خواهد بود. بحث بر سر مسائل مالی، این مذاکرات را به درازا کشاند. به طوری که تا کنون نتیجه ای حاصل نشده است.

در ماه گذشته سایمون باتیستلا، مدیر برنامه آندره دویزیوسو، بیان کرد که احساس می‌کند توافق بین دویزیوسو و دوکاتی تقریبا قطعی شده اما اکنون شاهد آن هستیم که این مذاکرات مجدادا متوقف شده، زیرا دوکاتی مایل است قبل از شروع مجدد مذاکرات، عملکرد آندره دویزیوسو را در چند مسابقه بسنجد.

باتیستلا اظهار داشت که در صورت عدم توافق با تیم دوکاتی و نبود پیشنهادی مناسب، دویزیوسو احتمالا برای فصل 2021 از رقابت ها کناره گیری می‌کند.

وی در این باره گفت:

این گزینه ای است که برای ما قابل تامل است. اگر شرایط مهیا نباشد آندره ترجیح می‌دهد ادامه ندهد. او اصلا به بازنشستگی فکر نمی‌کند زیرا حس او بسیار قوی و فوق العاده است. همچنین خود او در وضعیت خوبی قرار دارد.

این یک واقعیت است که اگر پروژه جالبی ندارید، علاقه ای به پذیرش آن نداشته باشید و صرفا منتظر رسیدن آن بمانید.

آندره دویزیوسو - اولین روز تست پیش فصل موتوجی پی 2019 در سپانگ

آندره دویزیوسو – اولین روز تست پیش فصل موتوجی پی 2019 در سپانگ

در صورت کناره گیری آندره دویزیوسو ، وضعیت او هنگام بازگشت چگونه خواهد بود؟

با توجه به قرارداد های تیم های هوندا، یاماها و سوزوکی، در صورت بازگشت آندره دویزیوسو در فصل 2022، انتخاب ها برای او محدود خواهد بود.

جایگاه جک میلر که با قراردادی یک ساله به تیم اصلی دوکاتی منتقل شده، گزینه ای احتمالی برای دویزیوسو می‌باشد. اما باید این را در نظر داشت که دوکاتی اکنون می‌تواند قراردادی با شرایط بهتر با آندره دویزیوسو امضاء کند.

دویزیوسو اکنون در حال استراحت بعد از عمل جراحی شانه خود می‌باشد. چندی قبل، او در مسابقات موتوکراس تصادف کرد و از ناحیه ترقوه دچار شکستگی شد. به نظر می‌رسد که عمل جراحی وی موفقیت آمیز بوده و او در افتتاحیه مسابقات فصل 2020 در پیست خزر آماده خواهد بود.

باید دید آیا استدلال تیم دوکاتی برای توقف در مذاکرات برای مشاهده عملکرد آندره دویزیوسو پس از جراحت شانه در مسابقات بوده یا صرفا مسائل مالی بوده که باعث این تعویق شده است.

4 دیدگاه

 1. Mohammad.gh

  1

  0

  اولین اشتباه دوکاتی تو بحث راننده ها درباره لورنزو بود، دوکاتی 2 سال بله لورنزو وقت داد به موتور عادت کنه، همین که داشت نتیجه میگرفت گذاشت بره هوندا،
  حالا هم که میخواد دوویزیوسو رو بسنجه، اگه یک درصد باهاش تمدید نکنن خودشون بیشترین ضرر رو میکنن، چون دووی و میلر بهترین ترکیب راننده دوکاتی میشدن تو این گرید که تجربه سشواری با دوکاتی و قلق موتور رو دارن،
  هر کس دیگه ای بیاد یا این عملکردو نداره یا زمان میخواد به موتور عادت کنه
  در هر صورت بازم به ضرر دوکاتیه

 2. ARRASH

  2

  0

  موتور دوکاتی پیشرفت خیلی خوبی داشته به همراه نوآوری هایی هم که آوردن رقیب قدرتمندی میتونن برای هوندا باشن
  کرونا که اومد با به تعویق افتادن مسابقات همه چیز به نفع مارکز و هوندا شد و به ضرر دوکاتی
  اگه دوکاتی بخواد اندره هم باهاش تمدید نکنه دیگه دودش توی چشم خودشون میره
  البته بالداساری هم نباید از گزینه ها کنار گذاشت

 3. Leclerc_fan

  0

  0

  یه سوال دارم از ادمین عزیز، ببخشید اینجا میپرسم
  ایا سایت فیلتره یا مشکلی داره؟
  چون فقط با ف-یلتر شکن برام باز میشه.

  ———
  سلام، با اینترنت ایرانسل هستید؟

  • Leclerc_fan

   0

   0

   سلام. نه اینترنت مخابرات

   ——-
   فعلا طبق بررسی ما برخی اختلالات کشوری هست مثه اینکه امیدواریم برطرف شه!