فرمول یک ایرانمکس ورشتپن راننده تیم فرمول یک ردبول ریسینگ، در دو مسابقه اخیر در پیست ردبول رینگ به پیروزی رسیده است و کسب سومین برد این مسابقه در این آخر هفته می تواند یک امر تاریخی برایش به حساب بیاید.

ستاره هلندی ولی به این مسئله فکر نمی کند تمرکزش را روی قهرمانی جهان فصل 2020 با تیم فرمول یک ردبول قرار داده است و می گوید:

من ترجیح می دهم که یک قهرمانی جهان را ببرم. واقعا به یک هت تریک (در اتریش) فکر نمی کنم. مهم ترین چیز برای من این است که یک خودروی رقابتی داشته باشم و در بالاترین سطح خودم عمل کنم. من هیچوقت اوضاع را به نفع خودم ندیدم. به این خاطر که وقتیکه شما به پیست نگاه می کنید، اینجا بهترین پیست برای ما نیست اما سال گذشته البته خیلی گرم بود.

بنابراین، من انتظار ندارم که یک پیروزی آسان(در اینجا) به دست بیاورم، باور دارم که مرسدس دوباره خیلی قدرتمند خواهد بود. چه کسی می داند که فراری در کجا خواهد بود و در کل نه(اوضاع را به نفع خودم نمی بینم). پیروزی در اینجا به یک نبرد خیلی سختی کشیده خواهد شد ولی ما تلاشمان را می کنیم.

مرسدس هنوز تیم برتر است. به این خاطر که آنها برای یک مدت زمان طولانی، تیم برتر بوده اند، آنها هنوز هم خیلی قدرتمند هستند و شکست دادنشان سخت می باشد اما به عنوان یک تیم، ما چیز های زیادی را در فصل گذشته یاد گرفتیم و من فکر می کنم که ما قدرتمندتر (از سال قبل) شده ایم.

مسابقات خوبی در این فصل پیش رویمان قرار گرفته است و بنابراین البته که من تلاش می کنم تا فاصله را کم کنم و اوضاع را برایشان سخت کنم. چالش خوبی خواهد بود که بری شکست دادنشان تلاش کنیم…یک چیزی که من مطمئنا می دانم این است که ما هر کاری از دستمان بر بیاید برای جنگ(قهرمانی) انجام می دهیم.

8 دیدگاه

 1. Mohammad44

  5

  0

  سلام سید یه مشکلی برام پیش اومده وقتی یه کامنت رو ثبت می کنم و بر می گردم و دوباره وارد مطلب می شم اثری ازش نیست واسه همین یه کامنت دیگه می نویسم و وقتی دومی ثبت میشه اولی هم به نمایش در میاد می خواستم بدونم این قضیه فقط واسه من پیش میاد یا سابقه داشته؟
  مثالش همین پست که سه تا کامنت عین هم ثبت شده اگه میتونی بی زحمت دو تا رو حذف کن

  ادمین:

  سلام، آره متوجه شدیم، اگر مشکلی باشه که از طرف ما باشه برطرفش می کنیم حتما، چند روزی هم هست که سرعت اینترنت کاملا مختل شده…

 2. Amin

  5

  1

  امسال واقعا سال جالبی خواهد شد
  میشه گفت راننده تیم های برتر همه با تمام توانشون کار خواهند کرد حتی لکلرک هم که قراردادش بسته شدی برای اثبات توانایی هاش باید فشار بیاره

دیدگاه خود را بیان کنید