فرمول یک ایران – دیوید کولتارد راننده پیشین فرمول یک، خاطره ای را از همتیمی پیشین خودش یعنی کیمی رایکونن بیان می کند که در جریان یک جشنی اتفاقاتی بین آنها رخ داد.

در جشن تولد ران دنیس مدیر مکلارن، کیمی رایکونن مست شده بود و کمی خارج از کنترل رفتار می کرد، دیوید کولتارد که همتیمی رایکونن بود از آن شب و اتفاقاتش خاطره ای جالب دارد که اینگونه تعریف می کند:

من به خاطر دارم که تولد ران دنیس را در جنوب فرانسه جشن گرفته بودیم و در آن زمان من با کیمی همتیمی بودم و کیمی تصمیم گرفته بود که روی سن(استیج) شیرجه بزند. گروه موسیقی مشغول به نواختن موسیقی بود و کیمی به سمت من داشت می دوید و او کاملا انتظار داشت که من او را بگیرم.

در همین زمان، همسر او نیز دقیقا چنین کاری را کرد.

من هم مطمئنا همسر او را گرفتم و کیمی (وقتیکه شیرجه زد) به نرده برخورد کرد و دیگر تکان نمی خورد و روی زمین دراز کشیده بود و پاهایش باز شده بود. گروه موسیقی هم متوقف شده بود و همه دور او جمع شده بودند و فرض می کردند که او بیهوش شده است. اما سپس کیمی از جای خود پرید و گفت”اِه! تو همتیمی نیستی، تو یک عوضی هستی.”

بعد کیمی سعی کرد که یک مشت به من بزند.

نسخه مست کیمی رایکونن یکی از دوست داشتنی ترین حالت های کیمی رایکونن است که همیشه داستان ها و جنجال های جالبی را شکل می دهد که شاید معروفترین آن در سالهای اخیر مراسم جایزه فیا در سال 2018 در مسکو بوده است که کیمی یک نفره کاری کرد که هیچکس دیگر به مراسم اصلی نگاه نکند. اما این حرف ها به این مسئله ربطی ندارد که کیمی آدم بی مسئولیتی یا دارای رفتارهای زننده ای باشد بلکه او بسیار آدم خانواده دوست و مسئولیت پذیری است اما وقتیکه کمی در نوشیدنش زیاده روی می کند، آن کیمی طنزپرداز درونش بیدار می شود و بیشتر به چشم می آید.

4 دیدگاه

 1. ARA$H

  8

  0

  عاشق شخصیت کیمی هستم
  کاری نداره کی خوشش میاد کی خوشش نمیاد
  کاری که خودش میخواد رو انجام میده
  ولی اکثرا با کارش موافقن
  گرند کیمی
  عشق کیمی
  تازه جدیدا یک ویدئو از کیمی بودش با این همه اشفتگی توی نقل و انتقالات رانندگان ، کیمی رفته بود روی سرسره بادی :)))))))))))))))

 2. Hassan Mohebbi

  6

  0

  ???
  ?گرنده کیمی❤گرنده کیمی?
  کسی خبر داره کیمی اوضاعش تو ۲۰۲۱ چجوریه؟
  از یه طرف میخوام بمونه و از طرف دیگه هم میخوام جاشو بده به جوونای با استعداد. ما که لذت بودنش رو بردیم. حداقل با اومدن استعدادهای خوب باعث تزریق هیجان بیشتر به فرمولا میشه.

 3. Mohammad44

  4

  0

  سید خسته نباشی می دونم به این مطلب ربطی نداره ولی آیا امکانش هست وقتی به کامنتی جواب داده میشه به نویسنده اون کامنت از طریق پروفایلش اطلاع داده باشه مثل اینستاگرام گاهی اوقات تو خبرای مربوط به مسابقه اصلی بالای 300 تا کامنت نوشته میشه و جواب دادن به کامنت مدنظر واقعا دشوار

دیدگاه خود را بیان کنید