فرمول یک ایران : جولیون پالمر راننده تیم رنو درباره خریدن امتیاز تیم لوتوس توسط رنو گفت : (( تیم بزرگ رنو دوباره متولد شد .))

تیم رنو که در دی ماه سال 94 امتیاز تیم لوتوس را خرید و به فرمول یک بازگشت امسال هم مثل سال های قبل با ماشین زرد رنگ خود در پیست های فرمول یک می تازد . کارخانه موتور سازی رنو در سال عدم حضور رنو در فرمول یک مسئولیت ساخت موتور تیم هایی همچون تورو روسو , ردبول و لوتوس زا بر عهده داشت . جولیون پالمر در مصاحبه ای که با سایت اف وان آی داشت در این باره گفت :

از ماه های نوامبر و اکتبر تا به حال تغییرات خیلی زیادی را به چشم دیده ام .در ماه های اخر سال میلادی گذشته کارخانه رنو همچون بنای متروکه ای شده بود که کارگران در آن بودند اما چیزی برای ساختن نداشتند . روحیه کارگران هم خیلی خوب نبود چون کسی نمیدانست در آینده چی چیزی رخ خواهد داد .

پالمر بر این باور است رنو پس از خریدن امتیاز تیم لوتوس جان تازه ای گرفته و کارکنان آن انگیزه بیشتری دارند , وی در همین باره افزود :

برگشتن رنو به فرمول 1 سرمایه گذاری بلند مدتی است و روحیه مثبت , برنامه ریزی و چشم داشت های زیادی را با خود به همراه دارد همه ما خیلی هیجان زده هستیم . کارخانه دوباره به راه افتاده و با حداکثر توان مشغول یه کار هستیم تا به جایگاه اصلی خود بازگردیم .

جولیون پالمر انگلیسی درباره عملکرد سال گذشته خود بیان کرد :

سال گذشته سال دشواری بود اما اگه بخوام صادق باشم باید بگم لوتوس برای من تیم خوبی بود , چون درست در میانه قرار داشت از طرفی این تیم باعث شد امسال در رنو باشم که برای من موقعیت خوبی است .

جولیون پالمر جوان سومین فصل حضور خود را در فرمول یک پیش رو دارد.

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید