فرمول یک ایرانلارنس استرول تنها پس از دو روز فعالیت در سمت مدیر اجرایی استون مارتین، اعلام کرده است که تیم فرمول یک استون مارتین قرار است از همان لحظه اول رقابتی باشد.

لارنس استرول 260 میلیون پوند روی استون مارتین سرمایه‌گذاری کرده است و این موضوع او را به مدیر اجرایی این شرکت تبدیل کرده است. حالا استرول به تیم آینده استون مارتین، تیم ریسینگ پوینت، گفته است که می‌خواهد استون مارتین “در صدر جدول رقابت‌ها باشد”.

تیم فرمول یک استون مارتین قرار است در سال 2021 به رقابت‌های فرمول یک اضافه شود. بنابراین از سال 2021 نام تیم ریسینگ پوینت تغییر خواهد کرد. این تیم در سال 1991 و با نام جوردن به رقابت‌های فرمول یک اضافه شد.

لارنس استرول در مورد جایگزینی استون مارتین با ریسینگ پوینت گفت:

با ورود نام استون، فشار و انتظارات بالاتر می‌رود. ما باید از همان ابتدا رقابتی باشیم. اما من شک ندارم که تیم ما در سیلورستون این چالش را پشت سر می‌گذارند و موجب افتخار استون مارتین خواهند شد.

ما به سرمایه‌گذاری روی تیم ادامه می‌دهیم تا مطمئن شویم که همه منابع لازم را در اختیار دارند. و ما نتیجه این تلاش‌ها را در فصل بعد ریسینگ پوینت خواهیم دید.

سرجیو پرز - ریسینگ پوینت 2020 در تست بارسلونا

سرجیو پرز – ریسینگ پوینت 2020 در تست بارسلونا

این سرمایه‌گذاری لارنس استرول، تیم فرمول یک استون مارتین را پس از 60 سال به فرمول یک برمی‌گرداند. استرول این سرمایه‌گذاری و برگشت تیم استون مارتین به فرمول یک را “هیجان انگیز‌ترین اتفاق سال‌های اخیر فرمول یک دانست”.

برندی با افتخارات و تاریخ استون مارتین باید در بالاترین سطح رقابت‌های موتور اسپرت باشد. فکر می‌کنم این هیجان انگزین‌ترین اتفاق فرمول یک در سال‌های اخیر برای تمامی افراد درگیر، به خصوص طرفداران، باشد.

استون مارتین در طول تاریخ خود، در رشته‌های مختلف موتور اسپرت رقابت خوبی را به نمایش گذاشته است. اما حالا این فرصت را داریم که یک تیم فرمول یک داشته باشیم. فرمول یک کانون تمام توجهات است و ما از این موضوع استفاده می‌کنیم تا برند استون مارتین را در مراکز کلیدی تبلیغاتیمان به نمایش بگذاریم.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ناهماهنگی‌های پیش آمده، هیچ‌کس نمی‌داند که ماشین 2020 ریسینگ پوینت تا چه حد رقابتی است. ماشین RP20 در طول تمرینات پیش فصل توجهات بسیاری را به خود جلب کرد و برخی معتقدند که طراحی مشابه این ماشین با ماشین فصل قبل مرسدس می‌تواند این تیم را به رقیب اصلی ردبول و فراری تبدیل کند.

8 دیدگاه

 1. amirhosein

  2

  1

  امیدوارم این تیم بیاد و افتخار آفرین بشه ؛ولی…
  چی میگی بین این همه تیم بزرگ و در حال پیشرفت چجوری میخوای یه تیم بیاری همون فصل اول قهرمان بشه…یکم به حرفی که میزنی فکر کن

  آقا فکر کنم این سندرم فک بی قراره داره

  • pejman

   0

   0

   تیم براون یبار این کار رو کرد اما اونژمان اوضاع با حالا فرق داشت
   اما از همه اینا بگذریم فکر اینکه اگه یه روزی این اتفاق بیوفته و بر فرض محال لنس استرول با همین سطح رانندگی قهرمان فرمول یک بشه بدجوری ازار دهندست والا زشته اصلا

 2. کامیار جاویدان

  3

  1

  آقای استرول به عنوان یه سرمایه گذار همیشه علاقه ی خودش رو به فرمول یک نشون داده.
  ولی تاوقتی یه راننده ی بی استعداد مثل لنس رو بخواد به زور بالا بکشه واقعا یه اشکال بزرگ تو کارش هست.
  این طبیعیه که بخواد بهترین امکانات رو برای پسرش فراهم کنه، ولی از طرفی لنس استرول تا به حال نه تو پیست عملکرد خیلی جالبی داشته نه بین تماشاگر ها محبوبیت زیاد
  اما ایده ها و فعالیت های خود آقای لارنس استرول یواش یواش داره اون رو به یک چهره ی بسیار تاثیر گذار در تاریخ فرمول یک تبدیل میکنه

  • Mohammad.gh

   2

   1

   بی استعداد تر از لنس هنوز تو فرمول یک هستن
   باز این پسر قهرمان فرمول 3 شده
   هرچند که خیلیا با استعداد تر از اون هستن که بیرون موندن

دیدگاه خود را بیان کنید