موتوجی پی ایران – تیم رپسول هوندا از موتور خود برای فصل 2020 موتوجی پی رونمایی کرد که توسط برادران مارکز رانده خواهد شد.

طی یک مراسم معرفی در جاکارتا، پایتخت اندونزی که مقر حامی آنها یعنی رپسول است، تیم کارخانه ای هوندا از دو موتور RC213V با شماره های 93 و 73 رونمایی کرد که از نظر طرح و رنگ کاملاً با نسخه های سالهای گذشته یکسان است. طرح 2020 نیز شامل رنگ های آشنا قرمز و نارنجی بوده و البته رنگ سفید رپسول هوندا به همراه لوگو ردبول که اسپانسرهای بزرگی برای هوندا هستند نیز شامل می شود اما در کل تغییرات زیادی نسبت به نسخه 2019 مشاهده نمی شود.

خورخه لورنزو در آخرین مسابقه فصل گذشته اعلام بازنشستگی کرد و همین باعث شد تا قهرمان فصل 2019 موتو2، الکس مارکز قراردادی دو ساله را با هوندا امضاء کند و به برادرش، مارک مارکز در تیم رپسول هوندا بپیوندد. مارکز جوان در این مراسم گفت:

من واقعاً هیجان زده و خوشحالم که در این مراسم حضور دارم.

راه پیدا کردن از موتو2 به تیم موتوجی پی رپسول هوندا واقعا یک افتخار برای من است و تمام تلاشم را برای کسب بهترین نتیجه ها خواهم کرد.

الکس مارکز - رپسول هوندا 2020

الکس مارکز – رپسول هوندا 2020

مارک مارکز که دوران ریکاوری پس از جراحی شانه را پشت سر می گذارد، در این مراسم گفت:

مطمئناً فصل 2020 مانند فصل های گذشته سخت خواهد بود. رقبای ما تلاش خواهند کرد تا خودشان را بهبود بخشند و ما را شکست دهند اما ما با تمام کارکنان هوندا شدیداً کار می کنیم تا دوباره برای یک قهرمانی جهان دیگر بجنگیم.

این هدف اصلی ماست، فصل 2019 بسیار خوب بود و ما سعی خواهیم کرد عملکرد خود را برای سال 2020 بهبود بخشیم.

6 دیدگاه

 1. ARA$H

  2

  2

  مارک مارکز همینجوری فصل رو درو میکرد
  حالا برادرش که اضافه شده احتمالا کمه کمش 60 درصد ریس ها رو یک دو میکنن

 2. Akbar (Ghasemi)

  3

  0

  اینکه دو تا برادر که هر دو موتو3 رو بردن موتو2 رو بردن و یکیشونم موتوجی پی رو به خاک و خون کشیده و دومی هم پا به عرصه موتو جی پی گذاشته یعنی ژنشون خووووبه خوووب😁
  خیلی خیلی نادره این اتفاق شاید دیگه هرگز رخ نده
  دو تا داداش بعد از اینهمه افتخار تو شاخ ترین تیم هم تیمی شدن

دیدگاه خود را بیان کنید