فرمول یک ایرانسرجیو پرز اظهار داشته که اگر در سال 2022 نتواند در ردیف های جلو رقابت کند، برای ماندن در فرمول یک قرارداد جدیدی را امضاء نخواهد کرد.

راننده مکزیکی در فصل گذشته قراردادی سه ساله را با ریسینگ پوینت امضاء کرد و تا پایان 2022 در این تیم ماندنی شد اما این قرارداد می تواند باعث شود تا پرز رقابت در ردیف های جلو به همراه مرسدس، فراری و ردبول را از دست دهد. اما پرز مقررات جدید سال 2021 را به عنوان فرصتی بزرگ برای برطرف کردن این شکاف می بیند، اما اگر این تغییرات کارساز نباشد، پرز به فکر ترک این ورزش خواهد بود:

آنچه به من امید داده، تغییر قوانین و شرایط تیم است.

منظورم این است که باید واقع بین باشم. من نمی توانم به مرسدس یا فراری بروم و مکان حال حاضرم نیز خارق العاده است. بسیاری از رانندگان دوست دارند اینجا باشند، خصوصاً با توجه به اتفاقاتی که در پشت صحنه رخ می دهد، بنابراین فرصت خوبی است.

سال آینده دهمین فصل حضورم در فرمول یک خواهد بود و اگر همه امور به همان شیوه ادامه پیدا کند، فکر نمی کنم که قراردادم را برای فراتر از سال 2022 تمدید کنم.

سه سال در فرمول یک بسیار سریع می گذرد. من بسیار خوش بین هستم و آماده ام که برای برنده شدن رقابت کنم.

13 دیدگاه

  • THE MINDBLOWER

   3

   0

   چرا بره؟؟؟؟که جا برای گروژان باز بمونه؟؟؟؟
   شما برو نگاه کن 2012 گروژانت با ماشینی که میتونس برای قهرمانی رقابت کنه چیکار کرد و چکو توی سائوبر چیکار.
   استاد شما از 4تا ریس اول صرفا 50تا دور تو بود درحالی پرز پودیوم اورد و اگه بخاطر فشار فراری به سائوبر نبود حتی برد مالزی رو هم تو دستش داشت

   • Amir5

    0

    0

    دوست عزیز اگه پرز میتونست فتل رو درشرایط عادی دنبال کنه هرچی میخوای به من بگو که نمیتونه

   • Hassan Mohebbi

    1

    0

    گل گفتی?
    من خودم فن پرزم از روحیه‌ش و رانندگیش خوشم میاد. تنها تو سنگاپور ۲۰۱۸ دو اشتباه مرگ‌بار داشت. ای کاش فرصتش پیش بیاد و برای یکی از تیم‌های بالا جدول میروند.
    چون تیم‌ها نمیخوان راننده دوم برای راننده اول شاخ بشه واسه راننده‌هایی چون مگناسن، ساینز، پرز و حتی اکون و .. جایی نیست. الان اگر پرز جای بوتاس بود خیلی رقابت‌ها جذاب‌تر دنبال میشد.

   • H.farahani

    0

    0

    کدوم فشار؟درسته اون مسابقه پرز سریعتر بود ولی عملکرد خود فراری و ناندو باعث برد بود.پرز فاصله رو زیر یه ثانیه کرده بود رو پیست در حال خشک شدن.فراری یه دور زودتر رفت پیت و با پیت استاپ سریعتر فاصله شد حدود شش ثانیه.باز پرز سریعتر بود و نزدیک شد که با اشتباه خودش از پیست خارج شد و دوباره ماتادور فاصله گرفت.
    به نظرم بهترین عملکرد پرز تو 2012 مونزا بود با یه استراتژی متفاوت از بقیه دوم شد و برای برد چند دور کم اورد.

 1. ALEX-ALBON

  3

  0

  چقدر حیفه راننده هایی مثل پرز همیشه مجبورن بخاطر قوانین اسپانسرینگ تیمای میانه باشن
  من یکی که باور دارم پرزبه حقش نرسید
  راننده خوبیه سرچیو

 2. ALEX-ALBON

  1

  0

  بعداز2023مکس شاید بره ازردبول..کاش 2023 همخ بمونه بعد2023 زمان خوبیه که یکی مثل پرز بیاد ردبول-لیاقتش و داره..به همراه ساینز..ترکیب جالبی میشه

دیدگاه خود را بیان کنید