فرمول یک ایران – مدیر آلفا رومئو، فردریک واسر، ویژگی را در چارلز لکلرک مشاهده کرده که از نظر او فقط یک قهرمان آنرا داراست.

لکلرک با تیم سائوبر در اولین فصل حضورش در فرمول یک درخشید و توانست برای 2019 به تیم اسکودریا فراری بپیوندد و در فصل گذشته نیز عملکرد چشمگیری را داشته و بالاتر از هم تیمی اش در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفت. مدیر سابق لکلرک در او یک قهرمان جهان می ببیند و می گوید:

به نظر من این یکی از ویژگی های چارلز است که شما آنرا را بیشتر در قهرمانان می بینید، و آنهم اعتماد به نفس بسیار زیاد در ماشین است. آنها بعضی وقت ها کارهای باورنکردنی را انجام می دهند زیرا اعتماد به نفس زیادی دارند.

و این اعتماد به نفس به آنها اجازه می دهد وقتی از ماشین خارج می شوند، انتقادشان را از خودشان نشان داده و خود را مقصر بدانند، زیرا آنها کاملاً می دانند که این پتانسیل را دارند و یک قهرمان هستند و می توانند بگویند”اشکالی ندارد، من امروز رانندگی ضعیفی داشتم”.

و این تنها یک قهرمان است که می تواند چیزی شبیه به این را بگوید. روی کاغذ آنها از دیگران بهتر هستند، اما او قادر است خود را سرزنش کند – “خب، حادثه امروز را فراموش کنید، من رانندگی ضعیف داشتم”.

و این برای تیم خوب است زیرا وقتی اینگونه نباشد، آنها می توانند شما را در جهت اشتباه قرار دهند.

8 دیدگاه

 1. ALEX-ALBON

  2

  1

  سلام بهرام خان
  شما دیگه چرا داداش از منطق میگی
  کامنتهای منطقیتون رو ماشالله همه دیدن- تو تعصب که رتبه اولی عزیز..
  (شوخی) 🙂

دیدگاه خود را بیان کنید