فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک ویلیامز ، کلر ویلیامز اعلام کرده است که او و اعضای تیمش اجازه نمی‌دهند که عملکرد دو فصل گذشته تیم، چهره ویلیامز را خراب کند.

پس از آغاز دوران موتور های هیبرید و فصل 2014، تیم فرمول یک ویلیامز به آرامی روند نزولی را در پیش گرفت اما این روند به آرامی پیش می‌رفت. تا جایی که این تیم در فصل 2018 هم شانس قرار گرفتن روی سکو را داشت.

اما در فصل 2019 ویلیامز شرایط بسیار بدی را سپری کرد ولی کلر ویلیامز نمی خواهد این موضوع انگیزه تیم را از بین ببرد و معتقد است که نباید دو فصل گذشته تیم ویلیامز روی گذشته ارزشمند تیم فرمول یک ویلیامز تاثیر بگذارد:

ما دو سال سخت را پشت سر گذاشتیم. اما این فصل های بد نمی‌توانند آسیبی به چهره تیم بزنند.

من در این تیم انعطاف پذیری و سر سختی زیادی می بینم. همچنین این تیم می‌خواهد به سختی تلاش کند تا شرایط را بهتر کند.

من همیشه گفته‌ام که این کار در لحظه جواب نمی‌دهد و بهتر شدن شرایط زمان می‌برد. اما تیم در 14 ماه گذشته تغییرات بسیار زیادی را متحمل شده است و این سختی ها کم کم تاثیرشان را نشان می‌دهند.

رانندگان ویلیامز - استرالیا 2019

رابرت کوبیتسا و جورج راسل

تیم فرمول یک ویلیامز امیدوار است که شرایط 2019 دوباره تکرار نشود و کلر ویلیامز مطمئن است که ماشین فصل 2020، FW43، نسبت به FW42 برتری خواهد داشت:

ما همانند دیگر تیم ها، هدف هایی برای فصل بعد داریم. ما با این اهداف راحت هستیم و از شرایط و جایگاه فعلی تیم راضی هستیم.

اما فکر می کنم که رسیدن به این اهداف همیشه برای تیم ها چالش بر انگیز است. آماده کردن ماشین ها برای تست، کار چالش بر انگیزی است و من فکر می کنم که FW43، شاسی فصل آینده، نسبت به فصل قبل بهتر خواهد بود.

رسیدن به این اهداف موضوعی است که تمام اعضای تیم در کارخانه می‌خواهند به آن برسند. ما باید مطمئن باشیم که ماشینی در اختیار جورج راسل و نیکولاس لطیفی قرار دهیم که بتواند توانایی آن ها را به نمایش بگذارد.

10 دیدگاه

 1. Amin

  0

  0

  چند ماه پیش ی مطلب در مورد نمی‌دونم نحوه قرار گیری گیربکس بود یا چی
  دقیقا یادم نیست
  ولی هرچی ک بود مربوط ب نحوه قرار گیری میشد و اومده بودن با مرسدس مقایسه کردن بودن که جای همون ی قطعه چند دهم تایم برا مرسدس میخریده
  البته در مورد صحت این موضوع نظری ندارم
  چون نه منبعش یادمه و نه جای دیگه ای دیده بودم ولی در کل مربوط ب شاسی و نحوه قرار گیری قطعات میشد
  ی چی تو مایه های شاسی مزخرف مک‌لارن تو همین اواخر که مناسب موتور هوندا نبود

 2. Spartan

  0

  0

  you suck, lady Williams
  فقط هستن که 10 تا تیم داشته باشیم
  نیاز به manpower بیشتری دارن و سرمای گذاری که راننده بهشون تحمیل نکنه و یه تعمین کننده موتور جدا از مرسدس
  بنظر من اینطوری میتونن یکارایی بکنن
  کاش پورشه با اون موتورش بیاد با اینا همکاری کنه بعد 2021 حیفه این تیم با اون تاریخچه

 3. Ahmadreza

  3

  0

  آقا یه سول داشتم چند وقت پیش یه جا خوندم که بهترین سرعت ثبت شده تو سال ۲۰۱۶ واسه بوتاس هستش اونم ۳۷۲ کیلومتر بر ساعت ۱:واقعا میشه این قدر سریع بود ۲:مگه اون موقع بوتاس ویلیامز نبود یعنی تا این حد ویلیامز خوب بود

  • miladhammer44

   5

   0

   احمدرضااولابهت سلام عرض میکنم دومااره بوتاس توسال2016 وپیست هرموناس رودریگزسرعت372/4کیلومتربرساعت روثبت کردکه اگه مسابقات دنبال کنی متوجه میشی پیست مکزیک باتوجه به کفی طولانی که داره سرعتاتوش به بیش از360تا میرسه که همین امسال هم بوتاس 363تارفت وسوال دومت آره ویلیامزتواون سال وبخصوص بوتاس خیلی خوب بودوچندتاپودیوم بدست آورد درکل ویلیلمزبعدازمرسدس فراری وردبول توجدول تیمی چهارم شد….
   امیدوارم کمکت کرده باشم???

 4. ALEX-ALBON

  1

  0

  حیف شد ویلیامز-وحیف تر کوبیتسا
  لطیفی ارتباطش با ایران و منکرشده-یجایی خوندم گفته چون ارتباطی با ایران نداره علاقه ای نداره راجع به ایران ازش سوالی پرسیده بشه.
  یه سایت دیگم که مدیر گفته اسم سایتهارو نگین اسمش ونمیگم-خوندم که بی ام و و پورش درحال طراحی موتور برای شرکت تو فورمول1 برای سالهای آینده هستن
  چه شود اگه پورش تیم بده فورمول-قطعا بااون سابقه ای که تو لمانز و دی تی دارن وقهرمانیهاشون-یه پای به چالش کشیدن فراری و مرسدس خواهند بود

دیدگاه خود را بیان کنید