فرمول یک ایران – توتو ولف، مدیر تیم فرمول یک مرسدس اعلام کرده است که اینکه یک راننده گزینه های پیش روی خودش را بررسی کند کاملا عادیست و هیچ مشکلی با مذاکرات لوییس همیلتون با تیم فراری ندارد.

پس از اینکه متیا بینوتو اعلام کرد که در دسترس بودن لوییس همیلتون یک اتفاق خوشحال کننده برای آنهاست، توتو ولف نظر خود را اینگونه اعلام کرد:

اینجا، دنیایی آزاد است و من درک می کنم که هر کسی می خواهد موقعیت های شغلی خودش را بررسی کند و بهترین را انتخاب کند، این قانون هم برای راننده هاست و هم برای همه افراد دنیا.

بنابراین من هیچ مشکلی با این موضوع ندارم، یک راننده مسابقات سعی می کند سریعترین خودرو را برای خودش انتخاب کند و سریعترین خودروی ممکن هم همیشه بهترین راننده را در خودش داشته است. توافق خوبی بین ما و چیزی که می خواهیم بدست بیاوریم وجود دارد.

لوئیس همیلتون - مجارستان 2019

لوئیس همیلتون 

ولف کاملا مطمئن است که همیلتون پس از 2020 نیز با این تیم ادامه می دهد:

من نسبت به این شرایط، خیالم کاملا راحت است. ما نیاز داریم که خیلی تلاش کنیم تا بتوانیم سریعترین خودرو را در اختیار راننده قرار دهیم و اگر ما چنین کاری را بتوانیم انجام دهیم، صد در صد مطمئن هستم که بهترین ترکیب رانندگان نیز در اختیار ما قرار می گیرد. رابطه ما با همیلتون کاملا ادامه دار است و اما این زندگیست کسی از آینده خبری ندارد. برای همین، همانطور که قبلا گفتم من در این مورد کاملا شفاف هستم. من همیشه این واقعیت را قبول کردم که یک شخص برای کارش بهترین موقعیت ممکن را انتخاب می کند. بنابراین همه این امکان را دارند که موقعیت های خودشان را بررسی کنند.

اما اولویت شخص من، برای تیم این می باشد که با همیلتون به این مسیری که در پیش داریم ادامه دهیم.

من و لوییس هر دو در یک زمان و در سال 2013 به این تیم پیوستیم و در این هفت سال اعتماد زیادی را برای هم ایجاد کردیم. اما در همین زمان، هر کدام از ما در یک بخشی از این سازمان(فرمول یک) فعالیت می کند و هر کسی در زمینه تخصصی خودش کار می کند. من نیز دوست دارم بدانم که او کجا می رود یا در تیم برای آینده باقی می ماند یا نه.

ما این نوع بحث ها را در مورد آینده داریم. خیلی چیزها هست که باید در مورد آن تصمیم گیری شود و ما آن ها را پس از پایان زمستان مشخص می کنیم.

18 دیدگاه

 1. Gran Turismo 3

  16

  1

  همیلتون و مرسدس و توتو ولف
  مثلثی شکست ناپذیر برای زدن تک تک رکورد ها
  نگران لوییس نیستم چون توی اوج هست
  نگران فتلم که شاید تو اوجه خودش باشه ولی…..

  • Farid_Lambo

   8

   0

   فقط از یه چیز خیلی میترسم.احساس میکنم فتل هم به سرنوشت آلونسو دچار بشه.چه روزگار بدی شده.روزای طلایی عمرش داره چه جایی تلف میشه😢

 2. Amir MH

  10

  1

  اگر این وضعیت و ضعف های خودروهای فراری ادامه داشته باشه شخصیت کمال گرایی مثل همیلتون تحت هیچ شرایطی راضی نمیشه به فراری بیاد مگه اینکه فصل بد فراری ماشینهای خوبی در اختیار راننده هاش بذاره اونوقته که این احتمال هست و همونطور که تو کنفرانس تعیین خط دیدیم همیلتون یه تشکر ساده کرد وخیلی در موردش صحبت نکرد.از اونور لوییس از تبلیغ روی خودروهای مرسدس بنز در آمد های نجومی داره و اینم یک دلیل دیگه برای نرفتن میتونه باشه.ولی اونقدری عملکردش خوب رو به جلو هستش که مدیران فراری مجاب به این پیشنهاد کرده در حالی که میدونن همیلتون گرونترین راننده فرمول یک هستش. یه تبریک هم اینجا هر چند هیچ وقت به گوشش نمیرسه به سب دوست داشتنی برای کوچولوی سومش میگم.یادمون هم نره بوتاس بسیار عملکرد عالی داشت تو این مسابقه و مثل اینکه داره روحیه شو به دست میاره.

  • Behnam380

   11

   0

   فاصله مرسدس با فراری آنقدری هست که راننده دومشون از آخر استارت میزنه و یکی از فراری هارو میگیره و به دومی هم فشار میاره که این قابلیت ماشین تو حفظ لاستیک رو هم نشون میده و البته به عنوان یک فراری فن امیدوارم فصل بعد جور دیگه ای رقم بخوره.

 3. Muhammad-sv#5

  4

  7

  با حل شدن مشکل ایرودینامیک فراری بی شک همتیمی شدن سب و همیل تو فراری سایه ی تیره ای میندازه رو لکلرک و ورشتاپن ببینم اصلا رنگ برد رو میتونن بچشن :-))))))))))))))))))))))

  • امید نورمحمدی

   2

   3

   alireza_h : بعنوان یک هوادار سب واقعا متاسفم که شما نسبت طرفداران سب این احساسو دارید. من همیشه تمام تلاشمو کردم تا جاییکه میتونم منصف و واقعگرا باشم ولی منکر علاقه شدیدو به سب نمیشم و این علاقه گاهی در برخورد با متنهای اهانت آمیز یا غیرمنصفانه (بنظر خودم) موضع گیری کنم.
   به هر روی همه ما اینجا هستیم تا نظرات و تحلیل خودمونو بگیم . اگر یک بررسی گذرا به فروم داشته باشی بیشترین توهین ها و تمسخرها نصیب سب میشه و قطعا طرفدارانش هم واکنش نشون میدن. هواداران تندرو هم برای همه راننده ها وجود داره…

  • Gran Turismo 3

   0

   0

   دوست عزیز
   طرفدارای سب نچسبن؟
   یا خوده سب فرد سمپاتی هست؟
   با مراعات بیشتر الان داری به طرفدارای سب و خوده سب توهین میکنی اینجا نیومدیم توهین کنیم اومدیم یک بحث گرم و دوستانه راجب موتور اسپورت داشته باشیم نه کمتر نه بیشتر

 4. INDECENT

  11

  9

  همیلتون یذره لاستیکش میرفت یا یا یکی ازش سبقت میگرفت با غرغرا و نق نقاش میکشت همرو ، حالا فکر کن بره فراری که هر دفعه یه جای ماشینش در بیاد یا اندازه یه نیمه فوتبال تو پیت منتظر بمونه برا تایر عوض کردن :))) فکر کنم همونجا از ماشین پیاده شه لب پایینشو بده بیرونو بگه اصن نوموخوام ، و به حالت قهر روشو بکنه اونور 🙂

  • پویا اردلان

   6

   1

   ابینهم جالب بود.
   اما در کل فراموش نکنید، اون رادیو ها هم بخشی از ترغندهای بک راننده است چه بسا همین رادیوها باعث فریب خوردن خیلی از تیمها شده.

   • itg

    2

    0

    دیروز تایم پیت استاپ مرسدس و ردبول روی تصویر نیومد
    اگر کسی دربارش خوند اینجام بزاره ممنون
    جالب بود توتو ولف اومد چقدر سریع تایر عوض کردن بنظرم رکورد ردبول زدن

 5. امید نورمحمدی

  5

  2

  بنظر من خیلی بعیده لوییس با این شرایط بره فراری . دوستان توجه داشته باشند که راننده ها خیلی بیشتر از ما به مسائل درون تیمها اشراف دارند و روحیه همیلتون هم بشکلیه که از شکست دادن یک حریف قوی و نامدار خیلی لذت میبره و بارها عنوان کرده عاشق مسابقه دادن و رقابت چرخ بچرخ و بردنه… چیزی که فعلا در این قحط المدیر فراری برای راننده های فراری در دسترس نیست.
  تصور کنید در سوچی لوییس جای سب بود. رادیوهای پیاپی که چرا داری انقدر تند میری !!! و پیت استاپ 3.5 ثانیه ای برای جابجایی با همتیمیت و در آخر هم خرابی ماشین!!! اگر لوییس بود گاراژ و مدیر و همتیمی و همه و همه را آتش میزد!
  یا توی تگزاس ماشینت بدون برخورد و از اول خراب بشه و بعدشم بره رو هوا!!! سه تا مسابقه پشت سر هم تو کوالی ماشین خراب بشه … یا تایمگیری مونزا همتیمیت اجازه نده اصلا به خط شروع برسی!!! یا توی اسپا بخوان وادارش کنن هنوز هیچی نشده بیاد پیت تا از همتیمی دفاع کنه!!! و کلی داستان دیگه…
  واقعا لوییس همیلتون تحمل این همه را داره؟ ای کاش سب هم نصف روحیه لوییسو داشت و حداقل صداش در میامد. من اصلا نمیفهمم سب مونده که چی بدست بیاره؟

دیدگاه خود را بیان کنید