فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک ویلیامز، کلر ویلیامز بیان کرده است که وجود 25 مسابقه در تقویم فرمول یک می تواند تعادل کار و زندگی را به هم بزند و شرایط را برای کارمندان فوق العاده سخت می کند.

در فصل 2020، تقویم فرمول یک برای اولین بار 22 مسابقه در طول فصل برگزار خواهد شد اما در فصل 2021 این میزان به 25 عدد خواهد رسید که اعتراضات زیادی را شکل داده است، کلر ویلیامز در این مورد بیان کرده است:

22 مسابقه در فصل بعد به شکل وحشتناکی زیاد است و تمام تیم ها در حال بررسی تاثیر این موضوع بر روی کارمندانشان هستند اگر به دید زندگی کردن ببینید این تعادلی که بین کار و زندگی برقرار می شود به طرز فوق العاده بدی بهم می ریزد. ما تمام کارمندان ذخیره خودمان را در اختیار داریم و باید شیفتی کار کنیم. این موضوع برای تیم های بزرگتر راحت تر است. انها بودجه بسیار بیشتری دارند و می توانند افراد ذخیره بیشتری را به گردش کاری خودشان اضافه کنند و این تعادل را به شکل بهتری برقرار کنند.

این قضیه در مورد مسئله مالی نیست، شما یک مسابقه بیشتر دارید و هزینه بیشتری می شود اما از آنطرف به اندازه یک مسابقه بیشتر نیز پول توزیع می شود، پس موضوع مدیریت مسائل مالی نیست بیشتر مرتبط با مدیریت کارکنان است. کارمندانی که قرار است برای ما کار کنند و اگر بخواهند برای 25 مسابقه در سال کار کنند فشار زیادی نباید روی آنها قرار بگیرد.

11 دیدگاه

 1. Amir5

  0

  4

  واسه ویلیامز که فرقی نداره آخر میمونه حالا با ۲۲ تا یا ۲۵مسابقه این وسط کارمند ها زندگیشون نابود میشه که ویلیامز میتونه با ۹۰یا۱۰۰ هم کار کنن فقط موتور رو با بدنه رو سرهم کنن که ماشین راه بره آپدیت هم هیچی

 2. Shitil

  3

  2

  کلر عزیز
  به ما چه که شما بچه به بغل هستی و برای خانواده وقت نداری!
  ما عاشقان فرمول یک مسابقات بیشتری می خوایم
  در مورد کم بودن پرسنل کاری خودتون می تونید از جوانان جویای کار کشور ما استفاده کنید!
  در همین سایت جوانان برومندی هستند که کل ساختار مرسدس و فراری رو زیر سوال می برند شما ویلیامزها که عددی نیستید!

  • Mahmood.gh

   2

   0

   دوست عزیز شیتیل جان
   ویلیامز کم تیمی نیست
   و اینکه تعداد مسابقات بیشتر بشه اصلا خوب نیست برای مثال اشتباهات فردی بیشتر میشه ک در سال واسه مرسدس میشه کلا دوتا اشتباه فردی ولی فکر کن این فراری اشتباهات فردیش زیادترهم بشه
   و تعداد مسابقات بیشتر بشه هیچ فرقی نمیکنه فقط نهایتا قهرمانی مرسدس و لوییز دو هفته دیرتر قطعی میشه فقط این وسط زندگی ی تعداد ادم ب مشکل میخوره

   • Shitil

    0

    0

    محمود جان
    کل کامنتی که گذاشتم فقط شوخیه!
    ممنون از شما دوست عزیز

 3. Farid_Lambo

  3

  0

  من نمیدونم آخرش لیبرتی مدیا چه بلایی میخواد سر فرمول یک بیاره. مگه اونموقع که مسابقات کمتر از 20 تا بودن طرفدار کمی داشت؟ فکر کنم از زمان حال هم طرفدارش بیشتر بود. از طرفی هم خوندم که انگار قراره تا 2030 انتشار کربن به صفر برسه. خب اونوقت چه فرقی با فرمول ای داره؟

 4. محمدرضا

  3

  0

  بعضی نظرات بینهایت عجیب بودن
  منم به عنوان یه هوادار دوس دارم هرهفته مسابقه باشه ولی خب همه عوامل تیمهای شرکت کننده مخصوصا کارکنایه رده پایین بیش از حد بهشون فشار میاد و اذیت میشن.ماباید با دوطرفه قضایاروببینیم. اگه جایه ما به عنوان هوادار با اون مکانیکاو پرسنله تیمها عوض میشد واقعا دوس داشتیم که تعطیلاته کاریمون بجایه روال عادی مدته کوتاه تری میشد و بیشتر از خانواده هامون دورمیشدیم و وقتمونو واسه کار میزاشتیم؟!!!

دیدگاه خود را بیان کنید