فرمول یک ایران – پس از مصاحبه های حاشیه ساز راننده تیم فرمول یک ردبول و همینطور حواشی پیش آمده حول موتور فراری باعث شد که مدیر تیم فرمول یک فراری، متیا بینوتو شخصا به دیدار کریستین هورنر برود و لحظات نسبتا تنش زایی را پس از مسابقه آمریکا شکل دهد.

این روزها که به دلیل درخواست ردبول برای بررسی قانونی بودن موتور فراری، رابطه این دو تیم در شرایط نه چندان خوبی به سر می برد، پس از مسابقه فرمول یک آمریکا خبرنگاری که در کنار موتورهوم ردبول حضور داشت لحظات دیدار و صحبت کردن دو مدیر تیم را اینگونه وصف نمود:

ما داشتیم دیدار خبرنگاران انگلیسی را با کریستین هورنر را مشاهده می کردیم که ناگهان انگار به جو و اتمسفر محیط چاقویی زده شد. من بیرون موتورهوم ردبول وایستاده بودم وقتیکه دیدم متیا بینوتو در حال عبور از جلوی تمام این خبرنگاران و هورنر بود. متیا قبل از ورودش به موتورهوم خودش این لحظه(هورنر و روزنامه نگاران) را مشاهده کرد و چند دقیقه بعد دوباره برگشت، لحظه ای که هورنر با خبرنگاران خداحافظی نمود و وارد موتورهوم ردبول شد، متیا نیز وارد شد و به دنبال هورنر می گشت که در ورودی موتورهوم بود.

بینوتو به او فهماند که چرا او رهبر تیم است، او خیلی قاطعانه با هورنر صحبت نمود و چیزی که من داشتم می شنیدم هشداری به هورنر بود که اگر لازم شود بینوتو از راه قانونی وارد می شود. هورنر توضیح داد که او فقط اعتقاد خودش را بیان کرده است و سپس بحث بین آنها بالا گرفت و بحث پرتنشی بین آنها شکل گرفت.

پی نوشت: البته اینها صحبت های یک روزنامه نگاریست که بیشتر برداشت هایش از این مکالمه روی حدس و گمان گماشته شده است و هیچ کس دقیقا نمی داند که چه گفتگویی بین آنها رد و بدل شد.

6 دیدگاه

 1. 5red16

  4

  3

  دمش گرم
  باید یه حرکتی میزد
  یکی نیست به هورنر بگه اخه فرض کن اصلا کل تشکیلات فراری هم غیرقانونی!!!
  مگه الان فراری تیم اول هست که اینقدر داغ کردی!
  باید تمرکز تیمت رو بزاری رو رقابت با مرسدس
  راننده اولت و قهرمان آینده فرمول یک میخواد بره مرسدس، چون ردبول ماشین قهرمانی نداره اما مرسدس داره
  فکر کن مکس هم بره
  اونوقت میخوای با آلبون و گسلی با مرسدس و فراری رقابت کنی؟

 2. siamak

  2

  0

  چه بسا بینوتو یه نروماده هم تو گوش هورنر خوابونده تا از این به بعد حساب دستش بیاد !! نمیخوره بهش انقدر محکم باشه !
  اقدام قانونی از طرف فراری رو متوجه نشدم چیه ؟ یعنی یه چیزی در حد و حدود اعاده حیثیت ؟!

دیدگاه خود را بیان کنید