فرمول یک ایران – مارکوس اریکسن در فصل آینده فرمول یک حضور نخواهد داشت ولی برای فصل بعد، او از چارلز لکلرک حمایت خواهد کرد و وی معتقد است که لکلرک حال بقیه را خواهد گرفت.

از بین تمام ستاره ها و استعدادهای جوان فعلی فرمول یک، عملکرد چارلز لکلرک آن قدر در فرمول یک 2018 خوب بود که او بلیت انتقال به تیم فراری را به دست آورد.

اریکسن به عنوان کسی که نزدیک تر از همه شاهد توانایی های لکلرک بوده دلیلی نمی بیند که این راننده موناکویی به عملکرد خوبش در فراری هم ادامه ندهد.

اریکسن گفت:

خیلی علاقه دارم که کار چارلز در فراری را دنبال کنم، فکر می کنم در فصل بعد خوب عمل کند. و قطعا اگر خوب کار کند اثر خوبی روی من هم می گذارد، پس بیاید امیدوار باشیم که حال بقیه را بگیرد!

مارکوس اریکسن و چارلز لکلرک

مارکوس اریکسن و چارلز لکلرک

اریکسن در فصل 2018 از لکلرک که هم تیمی اش بود شکست خورد، البته چند سری عملکرد خوب از اریکسن دیدیم، مارکوس اریکسنی که فصل بعد در ایندی کار و تیم اشمیت پیترسون رانندگی خواهد کرد.

این راننده سوئدی معتقد است که لکلرک سباستین فتل را به زحمت خواهد انداخت:

فکر میکنم. دنبال کردنش خیلی جذاب خواهد بود ولی تقریبا مطمئنم که خیلی خوب کار خواهد کرد.

راس براون – سباستین فتل

راس براون هم همین عقیده را دارد، او معتقد است که لکلرک از هم تیمی سابق فتل یعنی کیمی رایکونن، بیشتر به او فشار خواهد آورد.

براون گفته بود:

فکر نمی کنم چارلز لکرک به اندازه کیمی سر سازش داشته باشد. کیمی در خودش بود، منظورم را اشتباه نگیرید ولی فکر می کنم کیمی می دانست که چه شرایطی در تیم برقرار بود.

او (لکلرک) باید با فشار مسابقه دادن در مقابل قهرمان جهان رو به رو شود، کسی که چند بار قهرمان شده است، پس می شود گفت که سال سختی خواهد داشت.

ولی با توجه به چیزهایی که تا به حال دیدم، از او انتظار دارم که عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

17 دیدگاه

  • max verstapen

   10

   2

   در اینکه لکلرک راننده‌ی خوبه شکی نیست منم طرفدارشم ولی تحت تاثیر جو روانی که رقبا راه میندازن قرار نگیرید اونا میخوان لکلرک رو جوری بزرگش کنن که فتل احساس خطر کنه و حتی رابطشونم بد بشه باهم. پس لطفا تعریف بیجا از لکلرک نکنید اندازه ی توانایی هاشم ازش توقع داشته باشید که اگر در فصل بعد از کسی مثل گسلی شکست خوردو یا حرکت اشتباهی کرد به امیدها و آرزوهاتون گند زده نشه.

   • REZA.M

    8

    0

    لکلرک از گسلی شکست بخوره؟من فکر میکنم که لکلرک حتی از مکس هم سریعتره.

   • H.farahani

    4

    0

    جناب مکس
    شما این حرف رو میزنید چون معتقدید فقط مکس عالیه.جالبه قبلا می‌فرمودید طرفداران سب و لوییز از ترس شکست از مکس بد میگن. حالا خودتون نگران ورود رقبای اینده مکس هستید.بذارید پاییز بیاد بعد امار جوجه ها رو در اریید.

 1. Nico

  15

  5

  کسی که از تک تک هم تیمی هاش شکست خورده داره همجین حرفی میزنه!؟
  این رو هم میگه تا بتونه گند خودش رو بپوشونه
  حیف امسال اریکسون که سالیان زیاد در فرمول یک رانندگی کردن
  ولی کوبایاشی
  نصر
  ورلاین
  توی همون یک سال فقط هم تیمی این شدن و بعد دیگه پیداشون نشد

 2. S5

  21

  13

  بخش رسانه ای مافیا فرمول یک از الان دست به کار شدند تا لکرکو شاخ کنند و رو در رو فتل قرار بدهند تا تنش تو فراری درست کنند، همون اتفاقی که 2007 با ترکیب یک راننده قهرمان و یک راننده جوان تو مک لارن افتاد. اما کور خوندند فتل، آلونسو نیست که به یه بچه تازه وارد رو بده!

  • S5

   17

   9

   از یه طرف دارند لکرکو شاخ میکنند و از طرف دیگه دارند از بوتاس دلجویی میکنند و با گفتن اینکه فصل آینده مرسدس دستور تیمی نداره، اونو فریب میدند

 3. Vetel

  11

  0

  جسارت جوانی این راننده به فراری جان دوباره خواهد داد, این فصل محک خوبی براش خواهد بود تا بشه از آیندش بخوبی پیش بینی کرد, در سائوبر فراتر از حد انتظار بود حالا با فراری میتونه واقعا حال همه راننده هارو بگیره

 4. امید نورمحمدی

  6

  7

  چقدر تحلیل های جالبی مبینیم. فراری لکرکو آورده تا حال فتلو بگیره و لابد امتیازاتو بین خودشون تقسیم کنن تا همین مقام دوم راننده ها هم برسه به ردبول. چقدر همه توی گاراژ فراری تعطیل هستند. شایدم توطئه مرسدسه!!! آخه فراری فن ها و فتل فنها و حتی من “طرفدار سب” همیشه هروقت کم میاریم دنبال دسیسه و اینجور چیزها میگردیم. شایدم کل برد مدیریت فرمول 1 و چارلی پشت این خودزنی هستند! آخه همه دنیا دست بدست هم دادند تا لکرک بیاد فراری تا حال فتلو بگیره!!!
  جناب راس براون که اتفاقا خیلی هم آدم منصفیه!!! و اصلا از هموطنش! حمایت نمیکنه هم اینو تائید کرده. راست میگه. کیمی خیلی با فتل کنار اومد و بنفعش کار کرد. بخصوص توی مونزا که اگه کیمی نبود سب آخر هم نمیشد! یا تقریبا کل فصل… راس براون اصلا در مورد دستورات تیمی بحق مرسدس که حرفی نمیزنه! آخه انصاف داره! منطق داره! فقط و فقط کیمی و فتل و فراری!!!
  لکرک علیه فتل! فرمول یک و امتیاز و اینارو بیخیال. مگه مهمه؟! یه عده قسم خوردن حال این فتل بدذاتو بگیرن! و حقشو کف دستش بزارن!!!
  آفرین فراری. آفرین راس و آفرین “چی؟ چی؟ سون” سوئدی!!!

 5. Farid

  4

  1

  من موندم که چرا این انگلیسها یا بریتانیایی ها اینقدر غصه ی فراری و لکرک و رقابتش با وتل رو میخورن و خیلی دوس دارن لکرک واسه فتل شاخ شه و حالشو بگیره !!! زرششششک !!! اره مانیا بینوتو و خود وتلو…. هم گذاشتن که این جوجه ی دو روزه شاخ شه !!!! اولا از همون روز اول که وارد تیم شده گوشی رو دادن دستش و گفتن که تا زمانی که رانندگی صحیح رو از کینگ یاد بگیره وظیفش چیه!!. امسال فقط وینگ منه. چه خوششون بیاد امسال راس براون و طرفداران مرسدس و ۴۴ چه نیاد فراری لکرکو امسال آورده که کمک کار باشه و وینگ منش واسه قهرمانیه پنجم. اون رایکونن بود که روشون نمی شد بهش بگن راه بده و واسش قصه تعریف میکردن. با این بچه تعارف ندارن. از همون مسابقه اول وظیفه ش مشخصه و میدونه باید کیو نگه داره !!! حالا راس براون و باقی بریتانیایی ها شدن حامی فراری و غصه رقابت درون تیمیه اونا رو میخورن !!! اره زهی خیال باطل!! . واسه شماها و مرسدس و ۴۴ وینگ من مشکلی نیست. ولی تو تیم رقیب باید رقابت باشه بین دو راننده و درگیری و جنجال اره ؟؟!!!!!!

دیدگاه خود را بیان کنید