با سلام، لطفا ابتدا متن زیر را بخوانید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال کنید.

با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان و در جهت گسترش فعالیت سایت، مانند گذشته به دنبال جذب افرادی هستیم که مشتاق به فعالیت در مجموعه گروه موتوراسپورت ایران هستند.

ممکن است مدت زمان پاسخ گویی به شما کمی زیاد باشد، زیرا هدف ما بررسی تمام درخواست هاست، بنابراین پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما متشکریم. روش ارتباطی ما نیز از طریق تلگرام خواهد بود. اولویت با افرادی خواهد بود که وقت آزاد بیشتری در طول هفته دارند. تجربه شما اولویت اول ما نیست، علاقه شما برایمان مهم‌تر است. آموزش شما از طریق گروه انجام خواهد پذیرفت.

شرح وظایف بخش‌ها:

  1.  بخش فرمول یک ایران – در این بخش وظایف افراد دربرگیرنده‌ی فعالیت‌هایی از قبیل نگاشتن اخبار روز، گزارش مسابقه، تحلیل‌های مسابقه و تحلیل فنی رشته فرمول یک می‌باشد.
  2. بخش موتوجی پی ایران – در این بخش وظایف افراد دربرگیرنده‌ی فعالیت‌هایی از جمله نگاشتن اخبار روز، گزارش مسابقه، تحلیل مسابقه و تحلیل‌های فنی رشته موتوجی پی و زیرشاخه‌های آن از جمله موتو 2 و موتو 3 می‌باشد.
  3. بخش مجله خودرو ایران – در این بخش وظایف افراد عبارتند از تهیه و نگاشتن اخبار خودرو، تحلیل و بررسی خودروها، تحلیل مسائل فنی و مسائل آموزش رانندگی.
  4. بخش موتور اسپورت ایران – در این بخش وظایف افراد شامل تهیه و نگارش اخبار و گزارش از رشته‌های مختلف موتور‌اسپرت از جمله مسابقات استقامت جهانی WEC، مسابقات رالی جهانی WRC، مسابقات فرمول E، مسابقات ناسکار، مسابقات ایندی‌کار، مسابقات تورینگ‌کار WTCC و … می‌باشد. در این بخش حتماً زمینه فعالیت خود را اعلام کنید.
  5. بخش رسانه – در این بخش وظایف افراد دربرگیرنده‌ی تهیه و ویرایش و تدوین تصاویر و ویدیو‌های مسابقات فرمول یک، موتوجی پی و زیرشاخه‌های آن، خودرو، فنی، فرمول E و دیگر شاخه‌های موتوراسپرت می‌باشد.

با توجه به وظایف شرح داده شده در بالا درخواست خود را در بخش زیر وارد نمایید. این نکته قابل ذکر است که با انتخاب هر بخش، فعالیت‌های شما به صورت تخصصی فقط در آن بخش فقط خواهد بود.

نام شما

ایمیل شما

حیطه ی فعالیت

سن

آی دی تلگرام

شماره تلفن

لطفا توضیح کوتاهی در مورد فعالیت یا خودتان بنویسید

با تشکر از همراهی همیشگی شما

لوگو فرمول یک ایران