با سلام، لطفا ابتدا متن زیر را بخوانید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال کنید.

معمولا به درخواست ها در طول تعطیلات زمستان و خارج از مسابقات رسیدگی می شود و پس از بررسی فرم شما، در صورت صلاحدید گروه تحریریه با شما ارتباط خواهیم گرفت.

شرح وظایف بخش‌ها:

 1.  بخش فرمول یک ایران – در این بخش وظایف افراد دربرگیرنده‌ی فعالیت‌هایی از قبیل نگاشتن اخبار روز، گزارش مسابقه، تحلیل‌های مسابقه و تحلیل فنی رشته فرمول یک می‌باشد.
 2. بخش موتوجی پی – در این بخش وظایف افراد دربرگیرنده‌ی فعالیت‌هایی از جمله نگاشتن اخبار روز، گزارش مسابقه، تحلیل مسابقه و تحلیل‌های فنی رشته موتوجی پی و زیرشاخه‌های آن از جمله موتو 2 و موتو 3 می‌باشد.
 3. بخش مجله خودرو – در این بخش وظایف افراد عبارتند از تهیه و نگاشتن اخبار خودرو، تحلیل و بررسی خودروها، تحلیل مسائل فنی و مسائل آموزش رانندگی.
 4. بخش موتور اسپورت – در این بخش وظایف افراد شامل تهیه و نگارش اخبار و گزارش از رشته‌های مختلف موتور‌اسپرت از جمله مسابقات استقامت جهانی WEC، مسابقات رالی جهانی WRC، مسابقات فرمول E، مسابقات ناسکار، مسابقات ایندی‌کار، مسابقات تورینگ‌کار WTCC و … می‌باشد. در این بخش حتماً زمینه فعالیت خود را اعلام کنید.
 5. بخش رسانه صوت و تصویر – در این بخش وظایف افراد دربرگیرنده‌ی تهیه و ویرایش صوت و تدوین تصاویر و ویدیو‌های مسابقات فرمول یک، موتوجی پی و زیرشاخه‌های آن، خودرو، فنی، فرمول E و دیگر شاخه‌های موتوراسپرت می‌باشد.

با توجه به وظایف شرح داده شده در بالا درخواست خود را در بخش زیر وارد نمایید. این نکته قابل ذکر است که با انتخاب هر بخش، فعالیت‌های شما به صورت تخصصی فقط در آن بخش فقط خواهد بود.

  نام شما

  ایمیل شما

  حیطه ی فعالیت

  سن

  آی دی تلگرام

  شماره تلفن

  لطفا توضیح کاملی در مورد فعالیت یا خودتان بنویسید

  با تشکر از همراهی همیشگی شما

  لوگو فرمول یک ایران